СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОсновні помилки під час стероїдного курсу - як не можна робити?


Для швидких і значних результатів у бодібілдингу найкращими помічниками є стероїди. З ними за дією не може зрівнятися ні один препарат. Анаболіки застосовують і в медицині, і в спорті. Дуже важливо знати, як приймати стероїди. Адже неграмотне вживання цих препаратів приводить до негативних реакцій, побочкам.

Існує безліч неперевіреної і недоведеної інформації стосовно стероїдів, адже вони заборонені, тому не кожен лікар наважиться поширити інформацію, щоб не потрапити у в'язницю. Думки щодо цих препаратів розходяться: одні проти їх вживання, інші із задоволенням приймають стероїди. Додаткову плутанину вносить в наші уми допінг-контроль.

Так, багато речовин, які абсолютно безпечні для здоров'я, вписані в допінги, а дуже шкідливі чомусь не є допінгом. Анаболіки просто марно забороняти, адже вони були і будуть затребувані серед спортсменів. Щоб не завдати шкоди здоров'ю, просто потрібно правильно приймати ці препарати - у допустимих дозах, протягом певної тривалості циклу, на тлі правильно підібраної схеми тренувань. Так, ще необхідно правильно харчуватися - повноцінно і не голодуючи.


Найпоширеніші помилки при прийомі "хімії"


Помилка №1.


основні помилки під час стероїдного курсу - як не можна робити

Нехтування протипоказаннями до призначення стероїдів. Те ж стосується вікових показань. Більшість людей ростуть до 25 років. Прийом анаболіків викликає скам'яніння росткових зон. Тому кістки дальше не ростуть у довжину. Важливо перед прийомом стероїдів знати, чи припинився у спортсмена ріст кісток. В іншому випадку, якщо в ранньому віці почати прийом цих засобів, то зростання швидко зупиниться і можлива дестабілізація гормональної системи, а в молодому віці вона тільки розвивається.

Тому в такому віці краще приймати препарати з подібним спектром дії. Так, це може бути інсулін або гіпоталамічні, гіпофізарні гормони. А ще існує багато вітамінних анаболіків і ноотропних речовин, антиоксидантів, антигіпоксантів. У сучасному спортивному харчуванні досить багато протеїну, а також кристалічних амінокислот.

Для того щоб уникнути побічних ефектів, необхідно правильно харчуватися, тренуватися за правильною схемою.


Помилка №2.


Надмірні дозування. Чи можна приймати стероїди з відсутністю ризику для здоров'я? Так, звичайно, але дози повинні бути в межах розумного. Ознайомтеся з дозуванням найбільш поширених стероїдів.


1). Метандростенолон таблетований по 5 міліграм кожна таблетка. Приймати такий засіб у добу слід від 1 до 10 штук, розсмоктуючи під язиком.

2). Метиландростендіол. Таблетки від 10 до 25 міліграм. Приймають під язик до 100 мг через день.

3). Ретаболіл. Ін'єкційний препарат. У кожній ампулі 1 мілілітр розчину 5 % в олії персика. Вводять внутрішньом'язово 1 мл за місяць до 1 мілілітра раз в 3 доби.

4). Феноболін. Ін'єкційне засіб. В 1 ампулі розчин в оливковій або персиковій олії 1% або 2,5 %. Уколи роблять внутрішньом'язово раз на пару тижнів від 25 до 50 мг.

5). Сілаболін. Ін'єкції. В ампулі розчин в оливковій олії. Концентрація від 2.5 % до 5 %. Уколи роблять внутрішньом'язово раз на пару тижнів від 25 до 50 мг.


Помилка №3.


Важливо, щоб стероїди приймалися циклами. Кожен курс має бути з визначеною тривалістю. Після закінчення циклу не варто далі приймати стероїди. Інакше загрожує звикання до препаратів. Саме з цієї причини в різні курси рекомендується міняти стероїди.


Печінка і стероїди


Цей орган чутливий до будь-яких медикаментів. Надмірні дози здатні нашкодити печінці. Якщо ж приймати стероїди в розумних дозах, то клітини печінки не постраждають.

При передозуванні спостерігається розвиток сильного гепатотоксичного ефекту - отруєння печінки. В результаті можливе запалення - гепатит. У цьому випадку необхідно повністю припинити прийом стероїдів. При належному лікуванні настане одужання.

З методів лікування варто виділити спеціальну дієту, постільний режим і терапію, спрямовану на лікування отруєння. В особливо важких випадках роблять уколи розчину глюкози внутрішньовенно 10 % з солями калію.


Естроген - ще одна небезпека


Анаболіки в печінці перетворюються в естроген. Надмірні дози загрожують звести нанівець анаболічну дію.

Надмірне збільшення основного обміну із-за неправильного прийому анаболіків

Основний обмін - це кількість енергії, необхідної для життєдіяльності організму. У разі надмірного підвищення, спостерігається дефіцит енергії.


Гіпертрофія залоз внутрішньої секреції

На тлі перевищення доз стероїдів можлива гіпертрофія деяких залоз внутрішньої секреції, що відрізняються інтенсивною роботою. Це можуть бути наднирники.


Гонадотропний гормон

Він відповідає за стимуляцію поділу клітин у статевих залозах. Якщо в організм постійно вводяться андрогени або препарати з андрогенною активністю, куди відносяться і анаболіки, то зменшується синтез і викид гормону. В результаті статеві залози атрофуються, порушення призводять до імпотенції.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації