СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАмінокислоти bcaa в бодібілдингу


Кожна людина знає, наскільки важливу роль відіграє харчування в нашому житті. І ніж правильніше ми харчуємося, тим краще виглядаємо, почуваємо себе, у нас більше енергії, завжди гарний настрій і бадьорий стан. Правильне і здорове харчування завжди користувалося популярністю, незважаючи на величезну кількість шкідливих речовин, що спокушають на кожному кроці. Проте, кому, як не спортсменам відомо усе про користь здорової їжі, адже саме ці люди намагаються стежити за своїм організмом і не лише спортом, але і їжею. Але, якщо рядовий житель може обмежитися виключенням зі своєї їжі смаженого, то у бодібілдингу потрібні ще і додаткові продукти або харчові спортивні добавки. Однією з таких добавок є амінокислоти BCAA. Включити у бодібілдинг харчування такі добавки просто необхідно.

Амінокислоти - важливі органічні сполуки, що виконують багато життєво необхідних функцій в нашому організмі. Дія амінокислот широка, тому вони повинні регулярно потрапляти в організм. Одна з особливостей цих з'єднань полягає в тому, що вони можуть бути, як замінимими, так і незамінними. Перші можуть синтезуватися в нашому організмі, другі ж зобов'язані поступати ззовні.

Незважаючи на широкий спектр дії і властивостей, основна дія амінокислот полягає в синтезі білків, що важливо для бодібілдерів. Саме ці з'єднання допомагають м'язам відновитися, а також сприяють нарощуванню м'язової маси.

Комплекс BCAA розшифровується з англійського як "амінокислоти з розгалуженими ланцюжками". Це суміш декількох незамінних амінокислот, які дуже добре допомагають відновити організм. До складу продукту входять такі кислоти, як ізолейцин, лейцин і валін. Дія цих амінокислот різноманітна.

Ізолейцин разом з утворенням білків, є незамінним джерелом енергії, а також підтримує цукор в крові в нормі.

Лейцин бере участь в утворенні білків в м'язах, підтримує серотонін в організмі, що зменшує втому після тренувань і біль в м'язах.

Дія амінокислоти валін схоже з попередньою: вона також підтримує рівень серотоніна і синтезує білки в м'язах.

BCAA можна приймати, як окремо, так і в комплексі з деякими іншими спортивними добавками, наприклад протеїном або гейнером. Проте, не варто ними зловживати.

BCAA краще всього розчиняти у воді, при необхідності додавати пару ложок цукру і приймати під час тренування або відразу після нього. Цей час найефективніший, оскільки під час тренування м'язи навантажені найбільше і потребують будівельного матеріалу. До того ж, дія амінокислот відіб'ється і на загальному стані організму : зменшиться втома, підвищиться енергія і витривалість, біль після тренувань зведеться до мінімуму.

Добавка BCAA хороша тим, що не має протипоказань (за винятком тих людей, які мають індивідуальну непереносимість якого-небудь компонента). Побічних або негативних дій добавка не викликає. BCAA можна приймати, як тим, хто прагне набрати м'язову масу, так і тим, що прагне схуднути. У першому випадку, як згадувалося вище, треба приймати амінокислоти під час тренувань, в другому - приймати впродовж дня. Амінокислоти знижуватимуть апетит і спалюватимуть жири, тим самим прибираючи жировий прошарок, при цьому залишаючи красивий м'язовий рельєф.

Багато, почувши слова "спортивне харчування" починають з піною на вустах доводити, що це шкідливо. Не варто вірити ні єдиному слову. Тим, хто серйозно займається бодібілдінгом вживання амінокислот просто потрібне. На жаль, із звичайних продуктів харчування неможливо отримати потрібну дозу. Тому, на допомогу приходить добавка BCAA, яка стане кращим другом на шляху до здорового і сильного тіла.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації