СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОблисіння від стероїдів


Деякі стероїди можуть викликати облисіння, якщо звичайно ви до нього схильні, на щастя таких людей не багато, і в основному облисінням від стероїдів страждають досить рідко, але що робити, якщо ви все таки выдноситеся до тієї групи, якій судилося облисіти... чому судилося? про це трохи нижче.


Трохи теорії


облисіння від стероїдів

У волосяних цибулинах (фолікулах) є рецептори дигідротестостерону (ДГТ) вони реагують на присутність ДГТ, причому в фолікулах на тілі, обличчі, і інтимних зонах, ці рецептори стимулюють ріст волосся, а в фолікулах на голові все відбувається з точністю навпаки, т. ї. фолікул спочатку деградує, і згодом відмирає, це означає що волосся спочатку стоншуються і випадає, і надалі вже не ростуть, причому як ви розумієте якщо фолікул відмер, цей процес не зворотній, і волосся на цьому місці вже не виросте ніколи! Також подібні рецептори є в сальних залозах та простаті, тому ДГТ здатний викликати збільшення простати і сильну жирність шкіри, що може призвести до прищів.

Кількість рецепторів визначається генетично, і протягом життя не змінюється.


Звідки береться ДГТ


ДГТ утворюється з тестостерону за рахунок впливу 5а-редуктозы, причому чим більше тестостерону, тим активніше працює 5а-ридуктоза виробляючи ДГТ. Найбільше ДГТ утворюється в період статевого дозрівання, саме з цієї причини більшість підлітків покриваються прищами і стають агресивними. Є препарати блокують утворення ДГТ, і це нам дуже допомагає, але навіть блокатори не здатні захистити від стероїдного облисіння при використанні деяких препаратів, які є похідними ДГТ.


Про перспективу стати лисим


Якщо у вас рецепторів ДГТ багато, то участь неминуча ... Це означає що навіть не вживаючи стероїди ви все рівно будете повільно лисіти, і швидкість облисіння залежить від кількості цих рецепторів і концентрації ДГТ у крові. Іншими словами, якщо навіть рецепторів мало і ДГТ не багато, то все рівно, рано чи пізно волосся стане помітно менше, це справа часу, хтось лисіє до 20 років, а хтось до 60... але в підсумку це неминуче відбувається, а стероїди всього на всього, просто прискорюють цей процес, але на щастя побратимів качків, далеко не всі стероїди сприяють облисінню, а блокатори 5а-редуктозы сильно уповільнюють цей процес!


Засіб від облисіння на курсі


засіб від облисіння

В Інтернеті таких засобів багато, але більшість з них не працюють! Я перепробував різні засоби і знайшов для себе реально працюючий і відносно недорогий засіб.

Це Міноксидил, є різні концентрації, я беру Kirkland Міноксидил 5%. Одного флакона вистачає на місяць, коштує близько 15$ .Цей засіб з багатьох реально працює, він запобігає випадінню волосся, якщо волосся вже випало на жаль вже не допоможе. На курсі ДГТ сильно підвищується, Міноксидил його нейтралізує. Для більшого ефекту можна поєднуватися з шампунем Revita.

Міноксидил + Шампунь Revita — дають хороший результат.


Тривалість лікування

Проблема облисіння не в стероїдах а в генній схильності. Стероїди просто прискорюють цей процес.

Вам доведеться приймати Міноксидил все життя, так же, як ви 2 рази в день чистите зуби.

На курсі — Міноксидил + Шампунь Revita
Після курсу — один Міноксидил.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації