СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк часто тренуватись на курсі?


Тренуватися слід частіше, ніж ви результативно тренуєтеся без нього.

Як часто тренуватись на курсі

Препарати самі по собі, не нарощують м'язи, не розгалужують капіляри, не збільшують ядра в міофібрилах і т. д. Препарати прискорюють поділ клітин (анаболізм), тобто створення нових. А так як наступне тренування повинно проводитися тільки після того, як тренуючий м'яз відновився від попереднього тренування, то - чим швидше ви відновили навантаженні м'язи і зв'язки, тим швидше ви зможете приступити до нового тренування. Тобто при прийомі стероїдів, прискорюється відновлення організму, ви можете і повинні тренуватися частіше. Саме із-за цього ви і ростете на курсі швидше і стаєте більшими.

При цьому, ви, звичайно ж, не повинні забувати, що м'язи складаються не лише з кисню, вуглецю і води. Для м'язів потрібні і амінокислоти, які містяться в білкових продуктах. Тому просто частіше тренуючись і застосовуючи препарати, стати більшим не вийде. В обов'язковому порядку треба збільшити прийоми білкової їжі хоча б 1 раз в день, або її кількість. І хоча б дотримуватися режиму відпочинку і сну, якщо ви не можете збільшити їх тривалість. При дотриманні цих нехитрих правил, ви зможете ефективно тренуватися з використанням стероїдів.

Для тих же допитливих, кому треба надати кількість в точних цифрах, доповнимо. Якщо у вас мета - це простий набір м'язової маси, то в тиждень більше, ніж досить, тренуватися від 3 до 4 разів. Коли мова йде про тренування силової витривалості, без набору маси, то тренуватися можна і частіше 4 разів.

Ви з недовірою запитаєте: А як бути, якщо за вашими словами на курсі треба тренуватися частіше, ніж без нього, а я без курсу тренувався останнім часом 4-5 раз в тиждень? Відповідь проста. Не потрібно було витрачати час марно. Ви адже курс плануєте не тому, що без нього росли нормально кілька останніх місяців? Значить у ваших минулих тренуваннях щось було неправильно?! Ось і міняйте підхід.

Слідуйте цим нехитрим рекомендаціям і результати вас приємно здивують.

Ще раз на останок. М'язи ростуть не на тренуваннях, а під час відпочинку. Більше їжте, більше спіть. 3-4 потужних тренувань цілком достатньо.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації