СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк зберегти досягнуті результати після закінчення стероїдного курсу?


Бодібілдери-професіонали можуть кілька років поспіль без відпочинку приймати "хімію". Це допомагає їм постійно бути у формі. Але такий прийом стероїдів небезпечний, в результаті можливі хвороби. Тому це великий ризик.


До чого призводять передозування стероїдів?


Як зберегти досягнуті результати після закінчення стероїдного курсу

Існують реальні приклади, коли відомі спортсмени постраждали внаслідок надмірних доз. Це Мет Менденхолл, наприклад, якого вважали майбутнім Містером Олімпія. А ще - Філ Хілл. У списку слід додати атлета Джеймса Демелло і чемпіона серед тінейджерів - Френка Сантарієлло. Всі вони підірвали своє здоров'я на тлі занадто старанного прийому анаболічних стероїдів.

Бодібілдери-професіонали завжди повинні бути в формі, адже вони дуже часто беруть участь у різних змаганнях. Тому вони приймають стероїди без перерви, в результаті страждає здоров'я.


Основні причини відмови від стероїдів


1. Збої у здоров'ї.

2. Організм перестав реагувати на анаболіки, припинився ріст результатів.

3. Перерва між курсами.


Проблеми, які виникають при відмові від анаболіків


При припиненні прийому анаболіків виникають класичні симптоми.


1. Знижується сила.

2. Втрачається вага.

3. Посилено накопичуються жирові відкладення.

4. Атрофуються м'язи.

5. Можлива сильна депресія.

6. Пропадає бажання тренуватися.


Вся справа в тому, що при нестачі + ззовні настає катаболічна фаза. В залежності від тривалості курсу і величини дозувань вироблення тестостерону знижується в більшій чи меншій мірі. Тому перша проблема при припиненні прийому стероїдів - це зниження вироблення власного тестостерону.

Але є й інша, не менш важлива проблема - це втрата досягнутих результатів під час курсу прийому анаболіків. Тому крім того, що важливо підвищити вироблення природного тестостерону, потрібно знизити рівень кортизолу в крові, щоб він не був критичним.

Зберегти набрані результати і допоможе швидко відновитися пкт після курсу прийому стероїдів. Таким чином вдається уникнути феномену відкату.


Як правильно припинити прийом стероїдів?

1. Приймаючи "хімію", важливо правильно вибрати час для перерви. Крім того, необхідно запастися підтримуючими засобами і психологічно налаштуватися на те, що після припинення прийому стероїдів можливі невдачі.

2. Перед тим, як робити перерву, слід приблизно за 4 тижні плавно почати знижувати прийом анаболіків, особливо тих, які є сильними андрогенами. Різко припиняти приймати стероїди не можна, в іншому випадку ви ризикуєте швидко втратити силові показники і масу. Крім того, це призведе до накопичення води і жиру.

3. Якщо під час курсу спортсмен приймає таблетований стероїд - анаполон або діанабол, то пару тижнів слід повільно зменшувати дозування - в результаті за 2 тижні до настання планованого дня таблетовані препарати потрібно буде повністю припинити приймати.

4. Ті, хто на курсі приймає стероїди-андрогени в ін'єкціях, наприклад, параболан, повинні зменшити дозування протягом 4 тижнів - в результаті в запланований день прийом повинен бути повністю припинений.

5. При вживанні м'яких оральних стероїдів, наприклад, вінстролу або примоболану, орал-туринаболу або оксандролону, слід поступово зменшити їх прийом за 2 тижні. В результаті у призначений день вживання цих засобів має бути повністю припинено.

6. Якщо в курсі приймаються більш м'які стероїди в ін'єкціях, наприклад, прімоболан або дека-дюраболін, то слід знизити дозування за 1 тиждень до закінчення в пару раз.

7. Під час останніх тижнів припинення прийому стероїдів слід приймати HCG в дозах по 5000 МО кожні 3 доби. Закінчити такий цикл слід 3 ін'єкціями кожні 5 днів по 5000 МО. Після перших пари ін'єкцій слід почати прийом динерика.


Катаболічний ефект - що робити?

Якщо бодібілдер не зміг уникнути катаболічної дії при підвищенні рівня кортизолу, то слід приймати кленбутерол. Він блокує замість тестостерону катаболічні рецептори. Це препарат, який чинить виражену антикатаболічну дію.

Зверніть увагу на раціон харчування. Після припинення стероїдного курсу нормалізується обмін речовин. Необхідно протягом декількох діб скорочувати кожен день кількість калорій. При цьому слід вживати 2 міліграм білка на кожен кілограм ваги спортсмена.

Скоротіть обсяг тренувань. Акцентуйте увагу на базових вправах. Після того, як ви закінчили приймати анаболіки, важливо зберегти силу м'язів - для цього тренуйте кожний м'яз раз за тиждень. Тренінг повинен тривати не більше 70 хвилин - тренуйтеся максимум 4 рази за тиждень.


Підсумок


Унаслідок прийому анаболіків вдається досягти небувалих результатів у зростанні маси, сили. Але важливо ще й утримати досягнуті здобутки, зберегти після закінчення циклу прийому "хімії". Тому дуже важливо правильно проводити фазу припинення прийому препаратів.

Організм не звикає до інсуліну, тому можливий тривалий курс, і в будь-який момент при необхідності можна відмінити прийом препарату.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації