СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГейнер для набору м'язової маси


Гейнер (gain - приріст, збільшення) це білково-вуглеводна суміш. На сьогодні однією з ефективних спортивних добавок для набору м'язової маси є гейнер. В основному гейнер користується популярністю у людей худорлявої статури (у эктоморфів), які прагнуть за короткі терміни набрати м'язову масу або просто накачати м'язи.

Гейнери для набору м'язової маси розрізняються відсотковим вмістом вуглеводів і білків у своєму складі. Крім того, гейнер може містити високо глікемічні або низько глікемічні вуглеводи. Гейнери, котрі містять високо глікемічні вуглеводи, дозволяють набрати м'язову масу за короткий період часу, оскільки вони сильно збільшують рівень вмісту цукру в крові і за рахунок цього швидше засвоюються. А гейнери низько глікемічними вуглеводами , не так сильно збільшують рівень вмісту цукру в крові, відповідно і період дії довший. Гейнери на низько глікемічних вуглеводах приведуть до меншого відкладення жирової тканини, і посприяють набору сухішої м'язової маси.


Як правильно приймати гейнер


Для набору м'язової маси приймати гейнер треба, як в тренувальні дні, так і в дні відпочинку. Далі приведу декілька пунктів, коли краще всього приймати гейнер:

Приймати гейнер краще всього відразу ж після тренування. Після важкого фізичного навантаження для заповнення білково-вуглеводного вікна оптимально підійде саме гейнер.
Ще приймати гейнер можна за 1-2 години до тренування, це дозволить тренуватися в тренажерному залі інтенсивніше.

Також у будь-який тривалий час без їжі рекомендується приймати гейнер.
У багатьох виникає питання - "В якій кількості пити гейнер"?. Однозначно відповісти на це питання нелегко, оскільки багато, що залежить від вашої ваги і звичайно ж від виробника, як я вже говорив гейнери мають різну кількість вуглеводів і білків. Але я можу сказати точно, не треба перевищувати рекомендоване дозування, оскільки зайву кількість гейнера ваш організм все одно не засвоїть.

З усіх спортивних добавок гейнер для набору м'язової маси підійде, як найкраще.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації