СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВихід з курсу стероїдів


Коли заходить розмова про правильний вихід з курсу, то атлетів найбільше цікавить досягнення трьох цілей:

Вихід з курсу стероїдів

При використанні стероїдних препаратів організм працює на межі своїх можливостей. Із-за тривалого впливу ААС гормональна система приходить в занепад: знижується виробництво природного тестостерону, зростає рівень кортизолу та естрогенів. Одним з основних правил завершення циклу стероїдів є плавність цього процесу. Гормональна система не здатна миттєво перебудуватися і для відновлення її працездатності зажадає кілька тижнів після курсової реабілітації, а при її відсутності можливо і кілька місяців.

 

Легкі репарати на фінальній стадії циклу

 

Яка б не була тривалість циклу стероїдів, в останніх пару тижнів слід використовувати м'які препарати. Коли під час курсу використовувалися потужні анаболіки з тривалим терміном дії, то використання легких стероїдів дозволить організму вивести більшу частину препаратів і через виникнення дефіциту андрогенів запустити синтез природного тестостерону. Якщо ж цикл складався з легких стероїдів, то необхідний просто розтягнути їх вживання і зробити вихід з курсу поступовим і плавним.

На фінальній стадії застосування стероїдів хорошим вибором стануть тестостерон пропіонату, станазол, а також вінстрол. У цьому зв'язку необхідно відзначити, що ці ААС здатні справити на організм ряд позитивних ефектів, наприклад, надати м'язам велику щільність, позбавити організм від надлишкової рідини, а при використанні станозолу знизиться і рівень кортизолу. Для прикладу плавного виходу з курсу розглянемо популярну комбінацію деки і метану.

Через 8 або 9 діб з моменту останньої ін'єкції деки слід почати приймати тестостерон пропіонат в дозуванні 50 мілілітрів щодня. На п'ятий день пропіонат необхідно почати вживати вже один раз протягом двох днів. Ще через тиждень робимо ін'єкції ефіру тестостерону один раз в три дні.

Одночасно з пропіонатом слід перейти з метану на станозол. Доза метану знижується протягом трьох днів, а дозування станозолу збільшується. Кількість вживаного станозолу має бути в результаті порівняно з дозою метану на момент початку анаболічного циклу. Протягом наступних трьох тижнів плавно його зменшуєм. Прийом пропіонату повинен бути завершений дня на три раніше станозолу.

 

Необхідність після курсової терапії

 

Говорячи про після курсову терапію, мова йде про використання препаратів, що відновлюють синтез природного чоловічого гормону. Для цього слід використовувати препарати групи антиестрогенів: кломід, тамоксифен або анастрозол. Також можна порекомендувати приймати на додаток до зазначених препаратів і трибулус, що виготовляється з рослинної сировини.

При правильному використанні вище зазначених засобів в організмі знизиться рівень естрогенів і почне підвищуватися вміст тестостерону, виробництво якого буде зростати. Трибулус сприяє стимуляції синтезу чоловічого гормону, що підвищує апетит і підсилює потенцію. Якщо під час циклу ААС на завершальній фазі використовувалися легкі стероїди, то кломід слід почати вживати в середині виходу з курсу, що відповідає приблизно тижні після завершення основного циклу. Протягом перших п'яти діб кломід вживається двічі протягом дня у кількості 50 міліграм.

Потім доза знижується в два рази, і препарат використовується ще 10 днів. Трибулус слід використовувати у великих дозах від 2 до 3 грам двічі протягом доби. При придбанні трибулусу, слід звернути увагу на вміст у препараті сапоінів, які і є активною речовиною. Чим вміст сапоінів більший, тим краще. Прийом рослинного препарату необхідно починати одночасно з кломідом і поступово довести його дозування до рекомендованої інструкцією. Максимальний курс використання трибулусу становить один місяць.

 

Боротьба з катаболічними процесами

 

Високий рівень кортизолу при виході з курсу є основною причиною катаболічних процесів в організмі. Як вже говорилося вище, часткового зниження рівня кортизолу сприяє застосування станозолу на фінальній стадії циклу. Однак більш ефективним для цих цілей бачиться використання кленбутеролу з використанням фонових доз, що відрізняються від тих, які застосовуються в період сушіння. Почати приймати кленбутерол слід з половини таблетки протягом доби, після чого подвоїти дозування. Приймається препарат протягом пари тижнів.

Дуже часто в кінці циклу ААС сильно знижується апетит. Під час масо наборного курсу організм звикає до певного режиму харчування, що також сприяє м'язевому росту. Після завершення курсу знижується анаболічний фон і якщо знизити кількість їжі в цей період, то м'язи залишаться без належного харчування. Безумовно, це призведе до додаткової втрати маси м'язових тканин. З цієї причини при виході з курсу необхідно надавати організму ту ж кількість білкових сполук, як і протягом циклу. Коли стероїди більше не вживаються, то організм позбавляється підживлення гормонів.

У цей період слід знижувати фізичні навантаження на тренувальних заняттях. Протягом одного або навіть двох місяців після завершення використання ААС слід залишити у своїй тренувальній програмі тільки основні вправи, а заняття повинні бути частими, але не високо інтенсивними. Краще використовувати протягом тижня шість півгодинних занять, замість трьох тривалістю в годину.

Також слід виключити на період відновлення з тренінгу кардіо навантаження. Ну і, звичайно ж, організму слід надати достатньо часу на сон, не вживати жирні продукти харчування, солодощі і т. д. Цей список досить довгий і відомий кожному атлету.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації