СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПомилки стероїдної терапії


На думку фахівців, на всій планеті більше трьох мільйонів спортсменів вживають стероїди. З них десять відсотків діють в правильному напрямку, інші здатні завдати непоправної шкоди організму. Вся справа в тому, що більшість бодібілдерів приймають препарати без контролю фахівця, не володіючи достатніми знаннями і вміннями правильно проводити курс. В результаті сам цикл стає малоефективним, при цьому спостерігається ряд побічних ефектів, яких цілком можна було б уникнути, правильно побудувавши схему прийому анаболіків. Давайте разом розглянемо основні помилки при прийомі стероїдів.


Стероїдна терапія - застосування підробок під час курсу


Незважаючи на те, що подібні препарати виглядають зовні так само, як і оригінал, в їх складі можуть бути інші елементи, більш або менш сильні. Від таких засобів ніякої користі не буде, а шкода може бути величезна. Беручи підробку, ви піддаєте небезпеці свій організм.


Неправильний прийом анаболіків


Навіть якщо ви підібрали найкращі курси стероїдів, їх слід правильно використовувати - необхідна оптимальна тривалість циклу, дозування препаратів повинні бути не надмірними. Початківці атлети мріють миттєво збільшити масу м'язів з допомогою анаболіків. Беручи сильнодіючі засби у значних дозах, людина швидко досягає бажаного результату, але при цьому знижується здатність до прогресу на тлі прийому стероїдів більш м'якої дії. Тому починати приймати "хімію" слід тільки після того, як бодібілдер досягне межі і м'язового застою.


Стероїди - неправильний вибір для курсу


З найнебезпечніших засобів слід виділити Андролік 50 або Анаполон, а також Халотестін і Метилтестостерон. Якщо ви зупинили вибір саме на них, то пам'ятайте, що тривалість курсу повинна становити не більше чотирьох - шести тижнів. Паралельно приймаючи кілька стероїдів, не слід в ансамблі використовувати більше одного препарату, що володіє значними андрогенними властивостями. Краще вибрати ін'єкційні стероїди - з їх допомогою вам забезпечений постійний приплив засобів в кров, крім того, потенційні можливості препарату в цьому випадку збережуться. Оральні стероїди, потрапляючи в печінку, шкодять цьому важливому органу, чого не скажеш про ін'єкції.


Стероїди - передозування


Готові курси стероїдів допоможуть досягти небувалих результатів в наборі і формуванні маси м'язів. За допомогою спеціально розробленої програми вдається досягти небувалих результатів. Купити готові курси ви завжди зможете в онлайн магазині фарми. Ціна доступна, якість відмінна, виключені підробки. Дуже багато спортсменів вважають, що чим більше доза, тим більший ефект. Але це не так. У результаті надмірних доз печінка і нирки працюють в екстремальному режимі, на знос.

В результаті можливі хвороби цих органів. Надлишкові стероїдні дози призводять до надмірної ароматизації і придушення виробництва власного тестостерону. На тлі використання "хімії" в надлишку проявляються побочки, організм звикає до великих доз на тлі зниження чутливості рецепторів.


Стероїди - дуже тривале використання

В результаті дуже довгого використання анаболіків, більше двадцяти тижнів, без перерв на відновлення гормонального фону та очищення організму, гормональний фон цілком може порушитися, що призведе до дуже негативних наслідків. Те ж стосується печінки та нирок - вони теж переконливо постраждають. Адже ви просто не залишаєте організму шансів на відновлення. Щоб звести до мінімуму побічні ефекти на тлі прийому стероїдів, їх слід використовувати при правильній циклічності та оптимальному поєднанні препаратів в комбінаціях.

Якщо приймати одночасно два стероїди в помірних дозах, то це цілком ефективно і безпечно для організму. Під час кусів анаболіків слід поступово збільшувати дозування, ідеально ще й змінювати типи стероїдів з інтервалами не більше восьми тижнів. Поступово знижуються дози до моменту закінчення курсу прийому анаболіків. Таким чином вдається поступово нормалізувати вироблення організмом природного гормону-тестостерону. Після першого курсу стероїдів повинен завжди дотримуватися тривалий період без прийому анаболіків.

Оптимально робити перерву тривалістю в три, а то і чотири місяці. За цей час організм прийде в норму і позбудетьсяся від стресу, який супроводжує цикл "хімії". Все має бути в міру, і тоді результат перевершить ваші очікування. Варто сказати про професіоналів - вони сидять на стероїдах круглий рік, використовуючи різні препарати.


Ігнорування аналізів крові


Слід регулярно здавати подібні аналізи до і після стероїдних курсів слід обстежувати організм. Перший аналіз роблять для того, щоб дізнатися індивідуальні показники крові. Потім можна буде порівнювати зміни на тлі прийому препаратів. Іноді при серйозних змінах доводиться навіть відмовлятися від вживання стероїдів. Перед тим, як знову продовжити вже наступний курс після закінчення першого, знову необхідно здати аналізи крові - у вас до цього часу всі показники крові повинні нормалізуватися. Тільки після цього можна приступати до прийому препаратів. Навіть при відсутності симптоматики таким чином ви зможете запобігти серйозних ускладнень. Для того щоб завжди бути здоровим, не відмовляйтеся від регулярних здач аналізу крові.


Помилки стероїдної терапії - неправильне харчування

Приймаючи стероїди, необхідно вживати від чотирьох тисяч до семи тисяч кілокалорій на добу. У їжі повинно бути достатньо білка і вуглеводів, мало жиру. Неправильне харчування призводить до значного ослаблення анаболічного ефекту стероїдів, крім того із-за цього можливе посилення побочки. Краще всього приймати анаболіки в поєднанні з висококалорійною їжею, в якій багато білку.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації