СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди в ін'єкціях


Ті, хто займається спортом, здатні на багато що, заради досягнення високих результатів. Для цього застосовують "хімію", що іноді буває досить шкідливим для здоров'я. Тому перед тим, як почати курс, варто задуматися, чи потрібно це вам, або може бути, краще своїми стараннями прийти до заповітної мети? Адже тривалі тренування допоможуть досягти бажаного, хоча на це буде потрібно більше часу.

У пауерліфтингу та бодібілдингу найчастіше для швидкого результату використовують стероїди в ін'єкціях. При правильно підібраній дозі та видах стероїдів за один курс стає можливим набрати вагу до десяти кілограм, а іноді і значно більше. Крім того, в результаті такого циклу можна отримати на двадцять, а то й тридцять відсотків приріст силових показників у будь-яких базових вправах.


Стероїди в ін'єкціях

Стероїди з високою анаболічною активністю - це безцінні препарати для того, щоб збільшити обсяг м'язових волокон спортсмена. Їх з успіхом використовують для того, щоб набрати суху масу і для затримки рідини в тілі. Чому ін'єкції краще, ніж таблетки?


Переваги уколів анаболіків


1. Рідкість прийому. Слід застосовувати від 1 до 3 ампул в тиждень.

2. Швидка дія.


Основні висновки


Стероїди, які застосовують у вигляді ін'єкцій, мають і позитивний, і негативний вплив. Так, незручність полягає в тому, що уколи погано переносять ті, хто їх боїться, та й болючі відчуття мають місце бути. Що стосується зручності, то достатньо одного уколу в тиждень на відміну від таблеток, які доведеться вживати кожен день.

Крім того, дія ін'єкцій в більшості своїй набагато довша, ніж у таблетованій "хімії".

Важливо і те, що виділення ін'єкцій в кров відбувається рівномірно на всіх стадіях введення.

Якщо ви проходите допінг-контроль, то такі препарати не слід застосовувати. Зате при введенні ін'єкцій печінка страждає переконливо менше, ніж при застосуванні оральних препаратів.

Можна зробити важливий висновок: ви навіть не замислюєтеся над тим, наскільки шкідливий вплив на організм надають таблетки. Але іноді без них просто не обійтися. Тому варто змиритися з тим, що і таблетована форма, і ін'єкції мають свої переваги і недоліки.

І все одно, якщо ви хочете швидко набрати м'язову масу, то зупиніться на такому виборі, як ін'єкційні стероїди. Так ви збережете свою печінку.


Як правильно колоти стероїди (анаболіки)?


По-перше, необхідно пам'ятати про гігієну. Шприци - тільки нові і запечатані. Тримайте шприц під кутом в 90 градусів - введіть голку глибоко в м'яз. Ні в якому разі не використовуйте шприц і голку кілька разів.


Куди можна колоти стероїди?


Їх вводять внутрішньо м'язово, незалежно від того, на масляній основі вони чи на водній.
кращі місця для уколів


1. Сідниця.

2. Стегна з зовнішньої сторони.

3. Дельта.


Чим глибше ви введете голку, тим краще. Але дуже важливо зробити все можливе для того, щоб не ушкодити нерв. Те ж стосується і кровоносної судини.


Вибір шприца


Це дуже важливо. Для уколів стероїдів потрібно шприц необхідного обсягу - рідину вимірюють в кубічних міліметрах. Крім того, знадобиться голка, яка зможе глибоко увійти в м'яз для оптимального всмоктування. Вона повинна бути достатнього діаметру - важливо, щоб вона пропускала масло, але при цьому не була занадто широкою, в іншому випадку є ризик поранитися. Оптимальним вибором стануть шприци в два - три мілілітра об'ємом.


Курс ін'єкційних стероїдів

1. Нандролон. Це анаболічнийі анаболік-стероїд, який є у нашій крові в якості природного компонента, хоча і в не дуже великих кількостях.

2. Сустанон - це суміш, що складається з ефірів тестостерону. Відмінний засіб гормональної замісної терапії в разі недостатньої секреції ендогенного тестостерону.

3. Кломід - у курсі він другорядний.

4. Для природного вироблення тестостерону застосовують ще й Tribulus terrestris.

5. Блокатори кортизолу - це препарати, а також спеціальні спортивні добавки, які пригнічують активність кортизолу і знижують його секрецію.


Протипоказання до введення уколів анаболіків-стероїдів

Не слід вводити уколи в ту область, яка вражена інфекцією. Крім того, уколи подібної дії небезпечні у разі наявності інфекцій в організмі. Вся справа в тому, що в цьому випадку пригнічується природна опірність імунної системи захворювань інфекційного характеру. У разі великої ерозії суглоба уколи також не чинитимуть належного ефекту.

Якщо є потенційна ймовірність кровотеч, або ви приймаєте антикоагулянти - препарати, які розріджують кров, то на тлі уколів стероїдів можливі кровотечі в тій області, де вводився препарат. так що, потрібно бути особливо обережними.

Необхідно вводити ін'єкції стероїдів не більше трьох в місяць. Вся справа в тому, що цілком імовірний ризик ослаблення тканин області, яка піддається уколам.


Відновлення після курсу анаболіків


В результаті курсу стероїдів виникає побічний ефект - вони пригнічують функції яєчок і вироблення власного тестостерону. Необхідно проводити після курсове відновлення, метою якого є відновлення нормальної функції яєчок і придушення жіночих статевих гормонів естрогенів, які починають переважати при зниженні впливу тестостерону.

У першому випадку використовують препарати на основі гонадотропного гормону. У другому - антиестрогенні препарати. Відновлення після курсу "хімії" - важлива складова. Слід поспілкуватися з лікарем і тренером, щоб не наробити помилок. Вони підготують для вас правильну схему тренувань і підберуть ідеальне дозування, а також тривалість циклу.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації