СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСтероїди у вигляді ефірних розчинів


Ефірні розчини зі вмістом стероїдів дають атлетам контролювати використовувані препарати. Вони забезпечують рівномірне засвоєння препаратів, розподіл речовин по організму. Використовуючи ефірні розчини з деякими препаратами, виходить добрий результат, про це можна дізнатися з цієї статті.

Ефірних розчинів існує велика кількість. Їх можна у великому виборі придбати в інтернеті. Вони застосовуються разом з іншими стероїдами.

Ефірні розчини відрізняються один від одного зменшенням розчинності стероїдних препаратів в воді. Приміром, Пропіонат уповільнює засвоєння стероїдів на 2-5 днів, а ось Деканоат затримує розчинення на пару тижнів. Застосування ефірних розчинів не впливає на властивості інших препаратів, вони тільки подовжують час його розчинення в організмі.

Властивості ефірних розчинів можна розглянути на найпопулярніших препаратах.


Ацетат.


Цей вид ефірних розчинів уповільнюють засвоєння стероїдів на два-три дні. Він використовується у вигляді пігулок - Примоболан, у вигляді капсул - Фінаплікс, а також для суспензій тестостерона.


Енантат.


Цей вид розчину найчастіше застосовується з тестостероном. Його також сполучають з Примоболаном Депо. Він підтримує стан гормону впродовж двох тижнів. Його слід застосовувати один раз в 7 днів.


Деканоат.


Це вид розчину застосовується з нандролоном. Тестостерона деканоат входить до складу Сустанона. Цей ефірний розчин здатний більше усіх збільшити час засвоєння препарату. Цей час може досягати 4 тижнів, але потім ефект швидко зменшується. Його зазвичай застосовують один раз в 7 днів.


Ундеканоат.


Це ефір використовується тільки в з'єднанні з Нандролоном або в Ундеканоаті, Андріолі. Час його збільшення засвоєння складає 2-3 тижні. Він застосовується кожного тижня, для постійного рівномірного рівня препарату.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації