СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЗниження лібідо на курсі стероїдів, і як з цим боротися


Прийом курсу стероїдів може викликати різні негативні наслідки. Однією з таких є зниження лібідо. І хоча стероїди, в основному впливають на підвищення рівня тестостерону, а це повинно покращувати ерекцію і статевий потяг, але в реальності ситуація не зовсім така. Більшість анаболіків дійсно впливають саме таким чином на організм, а саме зниження потягу до протилежної статі спостерігається вже після припинення прийому стероїдних препаратів. Що ж може стати причиною зниження потягу під час курсу прийому анаболіків? Спробуємо детальніше розглянути всі можливі причини.

Багато спортсменів вважають, що деякий спад сексуального потягу після прийому анаболіків – цілком нормальне явище, а от коли це відбувається в процесі прийому, то тоді вже дійсно варто хвилюватися. Тут варто розбиратися вже безпосередньо з прийнятими препаратами. Деякі фактори можуть вплинути на зниження статевої активності та погану ерекцію:


Невдале використання комплексу препаратів на курсі.


При поганій комбінації використовуваних на курсі препаратів одночасно, може погіршитися надходження тестостерону, що, в свою чергу, призводить до розвитку імпотенції і значно погіршує природне вироблення гормону.

Підвищення дозування. При збільшенні дози прийому, деякі анаболічні препарати можуть спровокувати такий негативний ефект, як зниження статевого потягу.

Погіршений кровообіг в тазовій області. В деяких випадках, ця проблема може бути зовсім не пов'язана з курсом стероїдом, наприклад при фізіологічній будові таза. В такому випадку, поганий кровообіг відновлюється при масажі простати.

Хронічні хвороби. Загальний аналіз крові допоможе виключити цю проблему зі списку можливих причин.

Підвищений рівень пролактину. Високий рівень пролактину може не просто вплинути на зниження потягу, але і приводити до імпотенції.


Інші можливі причини зниження лібідо


Поширеною причиною зниження статевого потягу може стати прийом такого препарату, як Деки. Це явище навіть має специфічну назву «дека дік», яким його називають фармацевти. Воно являє собою зниження статевої функції і сприяє виникненню порушення і збою нормальної ерекції. Для того, щоб виправити цей процес, організм чоловіка повинен заповнити всі необхідні речовини для правильного механізму ерекції, який, у свою чергу, зможе запустити правильне функціонування лібідо.

Позитивний ефект в такому випадку можуть надати препарати котрі сприяють виробленню тестостерону. За відмінною ціною можна купити Сан Трібувар (SAN Tribuvar 1000) в таблетках. Можна використовувати також і інший препарат з вмістом гормону - MAXLER Tribulus Terrestris. Якщо застосування додаткового препарату не надає належного ефекту, то його прийом краще скасувати і звернути увагу на нормалізацію роботи організму в цілому і відновлення ендокринної системи, провести спеціальні процедури.

Не менш поширеною причиною є блокування ЛГ, який виробляється завдяки тестостерону. Досить часто причиною зниження сексуального потягу може стати і підвищення під час курсу гормону – естрадіолу. У такому разі позбутися такої проблеми допоможе будь-який препарат, що знижує концентрацію естрогенів. Для усунення такого ефекту можна використовувати препарати Анастрозол, Тамоксимед, Кломід і інші препарати, які застосовуються на виході з курсу і сприяють зниженню рівня естрогенів у чоловіків.

Ще однією з можливих причин порушення ерекції може служити перевтома, пригнічення ЦНС, надмірна робота з дуже великими вагами. Досить часто новачки в спорті відразу ж починають шукати причину зниження лібідо саме в прийомі препаратів, але в більшості випадків причини можуть бути зовсім іншими. При зниженні статевого потягу в результаті перевантаження і перевтоми найкраще забезпечити повноцінний відпочинок, підібрати хорошу дієту і правильно харчуватися.


Як позбутися від побічних ефектів після курсу стероїдів і повернути в норму лібідо?


Природно, що будь-який чоловік хоч раз зіткнувся з проблемою зниження статевого потягу, хоче якомога швидше відновити нормальну ерекцію. Саме тому дуже багато спортсменів зопалу починають використовувати додатково фармакологічні засоби, що впливають на комплекс – гіпоталамус, гіпофіз, яєчка. Але це не зовсім вірно, адже для початку, потрібно припинити прийом анаболіків, знизивши дозування і поступово завершивши курс. Це дозволить звести до мінімуму негативних наслідків і позбавить від феномена відкату. Кращим варіантом для спортсмена стане природне відновлення рівня гормонів, після того, як організм позбудеться від стресу від препаратів.

Особливу увагу при цьому варто приділити підвищенню рівня тестостерону і нормалізації гормонального фону природним шляхом. Для молодого новачка або спортсмена, що не використовував раніше в своїй практиці ААС, зробити це буде набагато простіше. Для досвідчених спортсменів привести в норму організм допоможуть антиестрогенні препарати гонадотропін, які допоможуть підготувати організм і органи внутрішньої секреції до природного продукування тестостерону.
Дека-дік. У чому його суть?

Таке явище, як «дека-дік» досить часто можна зустріти серед спортсменів. Воно безпосередньо пов'язане з рівнем пролактину, який продукує гіпофіз. Пролактин – це білок, який використовується для розвитку і росту молочної залози. Потрібен він в чоловічому організмі? Одні вважають, що в чоловічому організмі пролактин просто згубний, а інші фахівці стверджують, що він просто повинен бути на нормальному природному рівні. Точно відомо лише те, що зниження рівня цього білка безпосередньо впливає на виділення ЛГ. Якщо в організмі присутня велика кількість пролактину, то слід застосовувати спеціальні блокатори, що впливають на допамінові рецептори.

Для того щоб на самому курсі анаболіків позбутися від проблеми зниження статевого потягу, спортсменам необхідно відновити нормальну циркуляцію дофаміну в ЦНС і знизити рівень серотоніну. Крім цього рекомендується пройти спеціальні дослідження ендокринної системи на наявність захворювань. При прийомі блокаторів можуть виникати деякі негативні побічні ефекти: головний біль, печія, блювання. Звичайно ж, перед прийомом блокаторів пролактину, обов'язково потрібно здати загальний аналіз крові. Більшість вчених і медиків схиляються до того, що відновлювати ендокринну систему необхідно природним шляхом. А це означає, що потрібен повноцінний відпочинок, харчування та повне припинення будь-якого прийому гормональних препаратів.

Ще однією можливо причиною зниження потягу до протилежної статі може стати підвищений вміст глобуліну, який діє, як чинить зв'язує дію на тестостерон. Для того, щоб звести до мінімуму можливість появи такого негативного впливу на організм, як зниження лібідо, варто дуже обережно і відповідально складати курс прийому анаболіків і користуватися професійними консультаціями фахівців, а не експериментувати. Щоб скласти правильний курс прийому стероїдних препаратів і підібрати ефективний відновлюючий курс, ви мусите звернутися до спеціаліста. Професійна допомога допоможе вам додатково застрахуватися від виникнення таких негативних наслідків як зниження сексуального потягу у чоловіків.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації