СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯка повинна бути тривалість курсу стероїдів?


У світі фармакології добре відомо, що успіх курсу і його ефективність залежать від дози анаболіків і тривалості курсу. Щоб вирахувати такий нюанс як тривалість, потрібно знати особисті фізичні характеристики. Проте є ще ряд факторів, що впливають на тривалість. Фахівці, які займаються дослідженнями у цій галузі, вважають, що планування курсу залежить також від того, коли анаболічний стероїд починає показувати гальмуючий ефект, іншими словами – перестає бути ефективним.


яка повинна бути тривалість курсу стероїдів

Приклад: спортсмен приймає ціпіонат з 1500 мг у 7 днів. Доза була підібрана ідеально і індивідуально. 10 тижнів такого курсу буде достатньо і для набору маси, і для відновлення. Якщо курс стероїдів на масу тримати далі, то і відновний курс буде набагато більший. Для розрахунку тривалості має значення період розпаду і виведення тестостерону. Ще один важливий момент – те, що ви поєднуєте з анаболіками. З деякими стероїдами краще всього приймати ефіри і суспензії. Те ж саме і у випадку курсу набору сухої маси.

Важливо знати! Тільки досвідчений фахівець може розрахувати дозування і тривалість курсу у відповідності з хімічною формулою стероїду.


Що треба знати для визначення тривалості курсу?


По-перше, необхідно розуміти, як працює клітинний механізм, які процеси запускають анаболіки. Інший важливий момент – редукція жирів, ліполіз. Для визначення тривалості курсу має місце, зокрема, фізична форма спортсмена. Крім того, тривалість стероїдного курсу залежить від наступних моментів:

 

•поставленої задачі (скільки кг вирішив набрати спортсмен);

•дієти;

•досвіду (перший курс на масу, як правило, відрізняється від наступних);

•вага і приріст маси під час курсу (потрібно постійно зважуватися і в разі чого коригувати тривалість курсу);

•калорійність їжі;

•тренінг і фізичні навантаження під час курсу також впливають на тривалість.

 

Ми не будем давати точні цифри, так як це буде некомпетентно. Існує статистика, яка говорить, що 600 мг тестостерону на 10 тижнів – ідеальний курс для більшості спортсменів для набору якісної маси. Однак ми рекомендуєм спиратися тільки на індивідуальний розрахунок.

Неправильно підібраний стероїдний курс здатний перетворити прийом анаболіків, навіть самих сильних і якісних препаратів, на марне заняття, яке до того ж може негативно позначитися на здоров'ї.


Чи існує різниця між тривалістю курсу у жінок і чоловіків?


Мета чоловіків під час курсу – досягти якісної маси і надовго придушити утворення свого власного тестостерону, а також уникнути побічних ефектів. Мета жінок – набрати масу, підсушити її і уникнути маскулінізації, а також захистити організм від збоїв менструацій. Іншими словами, у жінок зовсім інші цілі, а значить – і стероїдний курс повинен бути зовсім інший. Для жінок абсолютно не підходять двотижневі курси на масу. Зрозуміло, є індивідуальні похибки і моменти (наприклад, коли жінка хоче приймати стероїди, щоб зберегти менструальний цикл), але все ж такий курс не підходить.

Тривалість курсу стероїдів для сушіння залежить знову ж таки від того, як довго препарат здатний пригнічувати вироблення природних гормонів. Жінкам рекомендовано використовувати слабкі стероїди в низьких дозах. Краще всього буде уникати підвищень і дотримуватися рівного курсу – ефект, може бути, і не буде швидким, але якість дасть про себе знати. До речі, тривалість курсу, як для чоловіків, так і для жінок буде впливати якість стероїдів, їх оригінальність, а також форма прийому – оральна і ін'єкційна. Новачкам радять приймати виключно таблетки, особливо на перших курсах.

Якщо під час курсу спортсмен поєднує якісь препарати, то він повинен з'ясувати, через деякий час кожен з них починає впливати на печінку. Адже може бути так, що один препарат ще поки не діє на печінку негативно, а інший вже почав. Не менш важливо ще і те, яким терапевтичним препаратом ви будете завершувати анаболічний курс. Є такі засоби, які швидко відновлюють вироблення природного тестостерону. Ось чому вони підходять для пкт після курсу.


Висновок


На тривалості стероїдного курсу позначається наступне:


•дозування;

•якість препарату;

•гальмуючий ефект препарату;

•здатність препарату припинити придушувати природний тестостерон;

•хімічні властивості стероїду;

•фізичні характеристики спортсмена;

•поставлена мета (сушка, набір маси, покращення показників витривалості та інші);

•форма прийому анаболіків.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації