СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТрибулус


Tribulus Terrestris (Трибулус) ця багаторічна рослина, вирощується переважно в Індії і Африці. Трибулус згадується в древніх індійських аюрведичних медичних текстах, написаних тисячі років назад. Трибулус широко використовується в аюрведичній системі медицини для лікування сексуальної дисфункції і різних захворюваннях сечового міхура. Греки використовували Трибулус Terrestris, як сечогінний засіб. У Китаї і В'єтнамі Трибулус був використаний в лікуванні післяпологової кровотечі, носових і шлунково-кишкових кровотеч. Цей ефективний південноафриканський засіб для лікування запалень і артриту.

трибулус

У одному з досліджень, Трибулус показав збільшення сперматогенезу і сексуальної активності у лабораторних тварин.Він, очевидно, викликає / включає вироблення власного, природного тестостерона у чоловіків шляхом активації секреції гормону і естрадіолу. Клінічні дослідження у Болгарії показали, що той здатний збільшити вироблення статевого гормону ЛГ (лютеїнізуючого гормону) на 72% і виробництво ендогенного тестостерона на 41% у здорових дорослих чоловіків впродовж усього п'яти днів. ЛГ регулює вироблення тестостерона в яєчках і високі рівні ЛГ співпадають з високими рівнями тестостерона.

Трибулус стає усе більш популярним серед спортсменів, тому, що по численних відгуках збільшує силу і витривалість. Дослідження з використанням Трибулуса тривають. Екстракт Трибулусу містить алкалоїди, сапоніни, смоли і нітрати, і широко використовується в якості спортивної поживної речовини в США. Екстракт рослини признається, як сечогінний і збуджуючий засіб. Він має антиоксидантного і жироспалювального властивостями. Екстракт Трибулус ефективно використовуватися для лікування неспецифічної імпотенції і передчасного старіння. Трибулус здобув популярність, як натуральний засіб для підвищення лібідо і фертильності у чоловіків і жінок.

Проте Едмунд Берк Р., дослідник, в області фізіології заявив, що "немає ніяких переконливих доказів того, що Трибулус збільшує ріст м'язів і сили.

Культуристи, які використовували анаболічні стероїди вважають, що ця добавка може допомогти в якості відновної терапії після курсу, для відновлення природного рівня тестостерона.
Інтерес до Трибулуса в спорті виник після заяви тренерів болгарської олімпійської команди важкоатлетів, в 1990-х роках, що саме Трибулус приніс успіх в досягненні збірної високих спортивних результатів. Відтоді і до цього дня багато спортсменів світу використовують його, як ефективний відновлювальний засіб під час інтенсивних тренувань. Вони вважають, що Трибулус, підвищуючи рівень натурального тестостерона, сприяє відновленню м'язової тканини (тестостерон стимулює синтез білку в м'язовій тканині) і збільшує продуктивність на тренуванні.

Більше того, збільшення рівня тестостерона, під впливом Трибулуса, підвищує чоловіче лібідо і навіть може допомогти в подоланні імпотенції. Для чоловіків тих, що страждають від безпліддя Трибулус може бути відмінним рішенням їх проблеми, адже доведено, що Трибулус збільшує рухливість сперматозоїдів.


Отже, підсумок позитивних ефектів від застосування Трибулусу.


1.Можливий ріст м'язів і сили.
2.Повишення лібідо сексуальної і еректильної функції
3.Збільшення кількості і рухливості сперматозоїдів
4.Збільшується рівень ЛГ на 72%, а рівень тестостерона на 41% всього за п'ять днів.
5.Допомога у пом'якшенні деяких симптомів, пов'язаних з чоловічим клімаксом
6.Нмає побічних ефектів
7.Немає ефектів токсичності


Трибулус є прекрасним доповненням до основного стероїдного курсу, ефективно допомагає відновити виробництво власного тестостерона, після завершення курсу.

Трибулус може бути ефективний для збільшення сили і маси м'язів, а так само для подолання плато.

Дозування Трибулусу для досягнення кращих результатів близько 2000 до 3000 міліграма в день.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації