СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНакопичення води в організмі під час стероїдного курсу


Одним з найчастіших побічних ефектів від прийому стероїдів є гідратація або, якщо по-простому, накопичення води. Різка гідратація клітин призводить до того, що більшу частину набраної маси становлять не м'язи, а вода. Причин багато. Це може бути індивідуальна непереносимість стероїдів і речовин, які входять до складу курсу, і неправильно підібрана комбінація препаратів. Той, хто підбирає курс, повинен знати, що, наприклад, метандростенол призводить до утворення покладів креатинфосфату в м'язових тканинах, а це викликає гідратацію. Популярний oxymetholone діє так, що клітина м'язів притягує воду. Підсумок той же – накопичення води.

Важливо знати! Поширеною причиною накопичення води в організмі під час прийому стероїдних препаратів є не грамотно підібраний курс. Правильний курс вам допоможе скласти досвідчена людина, яка знає як це робити.

 

Фізіологічні причини накопичення рідини

 

Андрогенні стероїди – штучні гормони, які діють як натуральні чоловічі гормони, що виробляються організмом людини. Вперше стероїди були створені, коли постала необхідність розробити штучний тестостерон. Анаболіки виконують як функції андрогенів, так і анаболіків.

Поки що немає таких препаратів, які спеціалізувалися б на чомусь одному. Це і викликає ряд побічних ефектів. При підборі курсу на масу важливо враховувати анаболічний індекс (кількість анаболіків і андрогенів). Неправильний «вхід» в курс може призвести до того, що клітини м'язів почнуть накопичувати воду, що негативно позначається на всій судинній системі.

Кожна людина у своєму житті стикалася з набряками. Для спортсмена такі набряки – це великий ризик і перший «дзвіночок» вказує на те, що потрібно змінити стероїдний курс, підкоригувати або зовсім вийти з нього. Крім того, детально повинна бути розроблена дієта для спортсмена. Наприклад, приймаючи стероїдний курс, не можна допускати в їжу продукти з вмістом солі. Сіль здатна погіршити кровообіг і сприяти підвищенню гідратації.

 

Як запобігти накопичення рідини в організмі?

 

Потрібно ретельно продумувати стероїдний курс, і тоді не буде жодних проблем із затримкою рідини. Але якщо перші ознаки гідратації з'явилися, то спочатку потрібно виявити причини, а вже потім приступати до вибору методів їх усунення:

 

• якщо стероїди викликали лімфатичний застій, часом досить збільшити фізичне навантаження або зайнятися плаванням. Допоможуть вивести зайву воду регулярні велопрогулянки, пробіжки, піші прогулянки по лісі. Спортсмену доведеться додати в свій графік більше рухової активності;

• необхідно переглянути дієту і збільшити кількість споживаних фруктів, овочів, зернових культур;

• необхідно провести чистку лімфи. Нерідко застою рідини сприяють токсини і погане надходження кисню. Виконати чистку допоможуть чаї на траві, соки зі свіжих фруктів та продукти з надмірним вмістом вітаміну С;

• введіть у раціон мінеральну воду (2 літра в день);

• позбутися від надлишків води в м'язах допоможуть препарати, які збільшують діурез. При бажанні можна обійтися навіть народними методами, які передавалися з покоління в покоління нашими бабусями і дідусями. В аптечці будь-якого спортсмена повинен бути набір сечогінних засобів. Такими є фармакологічні препарати, а також кінський каштан і настій кульбаби (не варто старатися з цими розчинами, так як разом з сечею вони можуть вивести корисні речовини);

• при затримці води допомагає введення в раціон харчування червоного винограду. Стимулювати відтік рідини може чорна смородина.

 

Як правильно підібрати стероїдний курс?

 

Щоб підібрати стероїдний курс, потрібно бути професіоналом, бути знайомим з дією гормонів, вміти складати комбінації препаратів, знати фізіологію, анатомію і побічні ефекти, одним з яких є гідратація. Існує ряд анаболіків, комбінування яких небезпечне. Інші стероїди потребують точної метриці і дозуванні. Тільки в цьому випадку стероїдний курс покаже належний ефект.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації