СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ


Антиестрогени і Пкт


У свідомості більшості тих, хто купує стероїди склалася стійка думка, що прийом цих медикаментів приносить шкоду організму, і що по закінченню курсу необхідно "чиститися", проводити ПКТ, і т. п.

Антиестрогени і Пкт

Щоб повернути це саме втрачене здоров'я і виходячи з цього весь процес хімічної підтримки вкладається в рамки: прийом стероїдів - це шкода організму, а ПКТ - це відновлення здоров'я. Незважаючи на те, що наш організм є більш-менш стабільною системою, трапляється так, що в залежності від ряду умов, деякі біохімічні показники відхиляються від якоїсь норми. Так, наприклад, після інтенсивного тренування, у крові підвищуються концентрації КФК, ЛДГ, АлАт, АсАт і т. п.

До тих пір, поки збільшення концентрації деяких сполук не буде асоціюватися з якимось патологічним станом, дана ситуація буде нормальна. Ну, тобто, потренувалися ви, здали аналізи - КФК (фермент каталізує перенесення фосфату з АТФ на креатин) завищений і це нормально.

Боляче вдарилися ногою або рукою, з'явився синець, це теж нормально. Але чому ж тоді завищені концентрації естрадіолу, прогестерону і, останнім часом, пролактину, при відсутності патологічних станів викликають паніку і змушують тягнути руку до препаратів знижує дані гормони? Запевняю вас, природа в мільйон разів мудріша ніж ви собі уявляєте!


Пролактин


Багато запитань надходить, як його знизити після курсу і правильне дозування Достінексу порадити суб'єкту, у якого в аналізах пролактину забагато. Заважає він вам чи що? Молоко давати стали :) ? Що за новомодна тема така пішла — неодмінно знижувати підвищений пролактин? Стільки років жили й уваги на нього не звертали і нате, кожен дрищ з рукою в 35 см, з'ївши пару таблеток метану наполегливо здає аналізи на пролактин і в разі його завищеної концентрації починає судомно ковтати Достінекс, будучи переконаним що пролактин — це погано. Дорогий юзер, погано це тоді, коли погано!

Коли не погано — це нормально! Давайте я трохи розповім вам про цей гормон, може після цього, спати по ночах будете спокійніше, маси додасте, ну і, щастям осяєтесь, нелегкий шлях хіміків. На рисунку зображено основні гормони аденогіпофіза (кортикотропін, тиреотропін, соматотропін, гонадотропіни, пролактин), регуляція їх секреції гіпоталамічними нейропептидами і основні ефекти. Суцільні стрілки — стимуляція, пунктирні стрілки — пригнічення секреції. Існує група гормонів, названа пролактиноподібним сімейством білків. Крім пролактину і деяких інших гормонів, як вам може здатися дивним, входить так само гормон росту (соматотропін).

Вони об'єднані в сімейство з двох причин – мають схожу будову і володіють низкою схожих біологічних властивостей таких як: виявляють ростову активність, володіють анаболічною дією, мають ліпотропну дію, підвищують рівень цукру в крові, а так само проявляють лактогенную активність. Є дані, що говорять про те, що дані гормони збільшують чутливість статевих залоз до гонадотропіну.

Загалом, ніби як пролактин володіє непоганими для нас властивостями, але деколи, із-за високого його рівня в крові, трапляються неприємності — падає лібідо, ерекції не дуже стає все добре, ну і т. п. От якщо ви відчуваєте, що у статевій сфері у вас не все гаразд, то це буде приводом для відвідування клінічної лабораторії та прийому потрібних препаратів, в разі високого рівня пролактину. Якщо ж у вас гарне самопочуття, настрій, не лізьте в свою гормональну систему.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації