СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВживання пептидів для розвитку м'язів


Не так давно у спорті набули популярності такі препарати, як пептиди. Вживання пептидів не є таке небезпечне, як прийом стероїдів і їх легше придбати. Вони не рахуються забороненими препаратами, але і по якості дії на організм слабші від анаболіків. Анаболічні стероїди займають перше місце серед всіх відомих на даний час препаратів, які дають дуже хороший результат. Но не потрібно забувати, що автоматично є і ризик нашкодити своєму здоров’ю, якщо не грамотно їх приймати.

Тепер вертаємось до вживання пептидів.


Вживання пептидів для розвитку м'язів

Як приймати пептиди в культуризмі


Які основні дії пептидів в організмі? Пептиди діляться на два типи: структурні та функціональні (останні, в свою чергу, поділяються на стимулюючі набір маси і зниження маси). Пептиди структурні грають більш важливу роль для бодібілдингу людини, котра має недостатню масу від природи – вони сприяють росту м'язів, утворення маси і збереження її навіть в ті періоди, коли немає можливості дотримуватися поживного режиму харчування. Беручи структурні пептиди, подбайте про те, щоб програма бодібілдингу включала в себе й розвиток зв'язок для майбутньої м'язової маси. Пептиди функціональні дозволяють прискорити процеси метаболізму і анаболізму (для зниження і набору маси відповідно).

Амінокислоти, що сприяють зниженню ваги, стимулюють знищення внутрішніх запасів жиру, діють пригнічено на апетит, при їх прийомі бодібілдинговий цикл повинен включати в себе вправи, що дозволяють спалювати більше калорій, нехай навіть при меншому впливі на рельєф (хоча взагалі ці речовини діють не під час їжі чи тренувань, а циклічно, у тому числі під час сну).

Структура пептидів, спрямованих на збільшення ваги, також стимулює ріст м'язової маси (у молодих організмів – і кісток), зміцнює імунітет, дозволяє організму активніше розвиватися. Іноді вживається з гормоном росту. На жаль, не можна сказати, що існують якісь універсальні дози, які можуть приймати бодібілдери. Все залежить від безлічі критеріїв оцінки організму – вік, вага, інтенсивність навантажень, нарешті, навіть можливість робити ін'єкції (якісь добавки приймаються у вигляді капсул, порошків, якісь- ін'єкційно, внутрішньом'язово, на ділянки, де планується приріст маси). Умовно вважається, що нормальна доза – 1 мкг на один кілограм ваги приймаючого.

Природно, не можна просто «вживати пептиди», не підібравши потрібний вам тип (структурні чи функціональні). Не варто очікувати, що пептиди будуть засвоюватися і діяти на 100% — якась частина все одно пройде повз організм, оскільки відсівання зайвих амінокислот відбувається на клітинному рівні. Крім того, не змінюйте дозу, призначену тренером з бодібілдингу, на свій розсуд, без консультації з фахівцем, інакше побічні дії дуже швидко дадуть про себе знати.


Можливі побічні дії від прийому пептидів


Хоча амінокислоти самі по собі не здатні нашкодити організму, неправильне або надмірне їх вживання робить програму прийому як мінімум марною, як максимум – небезпечною. Можна отримати білкове отруєння (а це – нудота, понос, температура, слабкість і, як наслідок, вимушена відмова від тренувань і звичного режиму харчування).

Ще у пептидів є така неприємне властивість, як неможливість гарантувати ефект. Знову набирає силу та сама індивідуальність організму бодібілдера – хтось починає дуже швидко втрачати вагу, комусь потрібні посилені навантаження та збільшення дози; у когось м'язова маса починає рости в перший же місяць, комусь потрібно півроку. Це відбувається ще й через те, що самі амінокислоти, загалом-то, нічого не роблять – вони стимулюють залози, які виконують всю роботу, а інтенсивність роботи залоз у кожного різна.

Нарешті, не забувайте, що пептиди в бодібілдингу бувають різні – в тому числі для посилення статевого потягу, поліпшення засмаги, регенерації організму після травм – і не всі вони поєднуються один з одним, так що перед застосуванням обов'язково проконсультуйтеся з тренером.


Де купити пептиди, ціни


В даний час в інтернеті існує безліч інтернет-магазинів, де пропонується спортивне харчування – і пептиди в тому числі. Вартість їх може бути самою різною, в залежності від типу, дозування, місць впливу, але в середньому вона починається від 11-14$ за 5 мг. Купувати набори за низькою ціною ні в якому разі не рекомендується – швидше за все, замість якісного продукту вас чекають вітаміни. Намагайтеся купувати пептиди тільки в тих магазинах, які можуть продемонструвати сертифікати ввезеної ними продукції.

Розумне вживання пептидів прискорює ріст м'язової маси та сприяє швидкому виконанню вашої бодібілдингової програми, тому їх застосування – хороший спосіб поліпшити свої показники.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації