СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпортивне харчування


Говорити про те, що спортивне харчування - головна складова успіху, сьогодні зайве, тому що про це знає навіть початківець спортсмен. Сотні наукових лабораторій у всьому світі проводять велику роботу з розробки та випробування препаратів, які згодом щодня приймають бодібілдери, пауерліфтери, фітнесмени з однією метою - зробити ідеальне тіло і здоровий дух. Ці концентрати органічних речовин і комплексні харчові добавки, покликані виконувати такі завдання: прискорення процесу збільшення м'язової маси, спалювання зайвих жирів, підтримка здоров'я спортсмена в цілому.

Всупереч існуючій думці, спортивне харчування - абсолютно нешкідливий продукт, який не містить ніяких хімічних, ненатуральних речовин. По суті, воно являє собою звичайну їжу, але тільки в концентрованому вигляді. Ні для кого не секрет, що головним критерієм здорового способу життя є правильне харчування, тобто постачання в організм потрібної кількості білків, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Для людини, чиє життя пов'язане регулярними інтенсивними фізичними навантаженнями, ці нормативи збільшуються в рази.

Чи означає, що спортсмен-силовик повинен щодня поїдати величезну кількість звичайної їжі? Зовсім ні! Поповнювати розтрачені ресурси без шкоди здоров'ю можна за допомогою спортивних добавок. Так, в протеїнових коктейлях міститься до 90% чистого білка, отриманого з різних натуральних джерел: молока, сироватки, яєць, сої. Гейнери являють собою концентрати, що містять вуглеводи і білки в ідеальному співвідношенні. Енергетики містять чисті вуглеводи. Ложка креатину моногідрату по своїй корисності здатна замінити величезну п'ятикілограмову порцію яловичини. При цьому ніяких навантажень на травну систему!

Чи може спортивне харчування повністю замінити натуральну їжу? Звичайно, ні! Харчові добавки - це лише доповнення до основної їжі, збагачують раціон спортсмена відсутніми мікро- і макро елементами. У багатьох розвинених країнах спортивні добавки використовують не тільки спортсмени, а й просто любителі активного способу життя.


Як купити спортивне харчування?


Сьогодні купити спортивне харчування можна в Києві, Харкові, Львові та інших містах України зовсім не складно, для цього навіть не обов'язково виходити з дому! Замовити будь-які харчові добавки для спортсменів можна в спеціалізованому інтернет-магазині. В них представлений найширший вибір препаратів від кращих американських, німецьких і російських і навіть українських виробників. Весь товар сертифікований і дозволений для реалізації.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації