СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГормон росту в спорті


Гормон росту по праву вважається одним з найбільш затребуваних спортивних продуктів, що підсилює ефективність і поліпшує результати тренування. Дана речовина білкової природи, що входить до складу біологічно активних добавок, стимулює синтез протеїну, сприяє потужному росту м'язової маси і одночасно знижує кількість жирових відкладень.

Моделювання гармонійно розвиненого тіла і повноцінне формування мускулатури повинно здійснюватися у комплексі, що включає в себе не тільки правильно організовані тренування і повноцінне, збалансоване дієтологами харчування, але і використання спеціальних біологічно активних добавок, що сприяють відновленню м'язових волокон, як і інших тканин і клітин організму.

Гормон росту в спортивному харчуванні позиціонує себе, як ендокринний каталізатор, який прискорює метаболізм, пригнічує катаболічні і стимулює анаболічні процеси, повноцінно забезпечує м'язову тканину поживними речовинами і прискорює рух спортсмена до наміченої мети.


Біологічний ефект гормону росту


Гормон росту в спорті застосовується для формування м'язового рельєфу. При використанні цього біорегулятора в якості амінокислотної дієтичної добавки, він надає наступні ефекти:


сприяє посиленому росту м'язової маси, запобігає катаболічним процесам (уповільнює руйнування м'язів);
стимулює розпад вільної жирової тканини;
зміцнює кістки, посилює синтез факторів росту (у людей до 26-річного віку);
підвищує рівень глюкози в крові, перешкоджаючи її поглинання тканинами;
створює оптимальний баланс білків, жирів і вуглеводів;
знижує частоту травм, стимулює кровообіг і нормалізує роботу серцевого м'яза;
зміцнює імунні сили організму.

Практично всі перераховані вище ефекти гормону росту, сприяють досягненню власного рекордного результату, пов'язані з дією інсуліноподібного фактору росту - somatomedin, що володіє анаболічною дією і стимулюючим гіперплазію м'язових волокон.

Спочатку препарати, виготовлені на основі Соматропіна, призначалися для використання виключно в медичних цілях. Проте із-за здатності підсилювати м'язовий рельєф, істотно знижувати жирові відкладення і покращувати венозну промальовуваність, рекомбінатні аналоги гормону росту знайшли своє широке застосування в спортивній практиці, а точніше, в індустрії бодібілдингу. Гормон росту і спортивне харчування – це унікальний тандем, сприяє збільшенню сухої м'язової маси і сполучно-тканинних волокон, та одночасного зменшення жирового прошарку. Біологічно активні харчові добавки і препарати гормону росту, можна придбати в онлайн інтернет-магазині спортивної фармакології.
Інші статті по темі

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації