СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПрийом пептидів


Пептидні препарати, що застосовуються в спортивній фармакології, різняться між собою не тільки за амінокислотним складом, але і за механізмом дії. Саме тому перш, ніж починати прийом пептидів, слід визначитися, якого саме ефекту Ви хочете досягти.


Види пептидів, що застосовуються у спорті


Як свідчать відгуки про прийом пептидів, що дані препарати можуть змінити майбутнє спортивної фармакології. На відміну від гормонів, стероїдів, вони не заборонені на законодавчому рівні, досить безпечні і прості в застосуванні, не сильно «б'ють» по бюджету. Саме тому популярність пептидів серед спортсменів з кожним роком збільшується. Представляємо Вашій увазі список найбільш поширених і ефективних:


Грелінова група (прийом пептидів створює моментальний піковий викид гормон росту):GHRP-2, GHRP-6;
Гексарелін;
Іпаморелін та ін.


Група релізінг-гормону (створюють хвилеподібні перепади гормону росту, зберігаючи його природне вироблення):


CJC-1295 (DAC);
GRF 1-29;
HGH Frag 176-191.


Пептиди, що регулюють рівень засмаги і підвищують лібідо


Меланотан-2;
РТ-141.


Пептиди для нормалізації сну, відновлення та адаптації організму


Селанк;
DSIP (гормон дельта-сну).


Схеми прийому пептидів


Схеми прийому пептидів, тобто, час, дозування і послідовність, розробляються для кожного препарату (або зв'язки) у приватному порядку, з урахуванням його механізму дії, індивідуальних особливостей спортсмена, його стану здоров'я, і очікуваного фармакологічного ефекту.

Пептиди грелінової групи (GHRP-2 + GHRP-6) рекомендується використовувати по 3 рази протягом двох місяців. Разова доза – 100 мг, добова доза – по 300 мг. Розведені препарати змішуються в шприці безпосередньо перед ін'єкцією. Детальніше схема прийому описана в статті, як приймати GHRP 2 і 6 GHRP.

Пептидні зв'язки групи греліну і релізінг гормону (GHRP-2/6 + CJC-1295 + PEG-MGF) ставлять за такою схемою: GHRP-2/6 і CJC-1295 по 100 мг 3 рази на добу, PEG-MGF по 200 мг 1 раз на добу. Оптимальна тривалість використання 30-40 днів. Курс Іпаморелін + HGH Frag 176-191 в середньому триває 1 місяць, добова доза 800 мг, поділена на 3 застосування.

HGH Frag 176-191 ставлять 3 рази на день по 200 мг (добова доза 600 мг). Тривалість курсу 2 місяці. Докладніше в статті - як приймати HGH 176-191.

Мелонатан для отримання красивого загару використовується 1 раз в день, до тих пір, поки колір шкіри не придбає бажаний відтінок. Розрахунок дозування проводиться з урахуванням маси тіла. Інструкція по застосуванню Melanotan 2.

Мінімальні курси, що дозволяють отримати очевидний результат від прийому пептидів, можуть тривати 1,5-2 місяці, максимальні – 6 місяців. Найбільш оптимальним вважається 2-3 місяці, з використанням препарату від одного до трьох разів на день, і потім місяць відпочинку.

Якщо, ви вирішили придбати пептиди, то це не складе великих труднощів, в інтернет магазині наших рекламодавців ви можете їх придбати, там представлений великий асортимент пептидів, що відрізняються дуже доступними цінами. З питання придбання необхідного Вам товару Ви можете проконсультуватися з їхніми консультантами.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації