СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди для дівчат і для жінок


Пептиди для дівчат і для жінок – це група біологічно активних речовин, котрі активізують резервні можливості жіночого організму. Дані препарати знайшли своє широке застосування в медичній і косметологічній практиці, а також в спортивній фармакології.

Основною відмінною особливістю пептидів є їх здатність індукувати синтез білка і нуклеїнових кислот, стимулювати процеси ліполізу і відновлювати основні життєві функції. Найбільшою популярністю серед представниць прекрасної половини людства користуються амінокислотні препарати, що володіють омолоджувальним ефектом, поліпшують стан волосся і нігтів і сприяють схудненню.


Найбільш популярні пептиди для дівчат:


Серморелін - препарат, який має омолоджуючу дію, зміцнює імунітет, підсилює спалювання жиру, активізує синтез колагену;
HGH fragment 176-191 - типовий жироспалювач, котрий стимулює процеси ліполізу і пригнічує утворення нових жирових відкладень;
Меланотан II - стимулятор безпечної засмаги, препарат, що підвищує лібідо і підсилює спалювання жиру;
Іпаморелін - релізінг пептид гормону росту, що володіє вираженим омолоджуючим і жироспалюючою дією, поліпшує стан шкіри, волосся і нігтів.


Сфери застосування пептидів для жінок


Крім використання спортивної фармакології, пептиди для жінок, які мають досить вузьку тканинну специфічність, знайшли своє широке застосування в клінічній практиці. Дані біостимулятори рекомендовані до застосування в якості препаратів для відновлення функцій і омолодження жіночої репродуктивної системи, при лікуванні порушеного сечовипускання різного генезу, для нормалізації роботи ендокринних органів, поліпшення мозкового кровообігу, когнітивних функцій та зупинки процесів старіння.

Також пептиди для жінок, дозволяють вирішувати багато естетичних завдань, активно застосовуються в косметологічній практиці в якості препаратів антивікової терапії, стимуляторів синтезу гіалуронової кислоти і колагену, блокаторів функції сальних залоз і аномальної продукції меланіну. Пептидна терапія, набуває з кожним роком все більшу популярність, сприяє підтримці адаптаційних можливостей шкіри і всього організму в цілому, мінімізує ризик виникнення негативних наслідків, прискорює процеси регенерації, а також знижує вплив на жіночий організм психогенних та інших несприятливих зовнішніх факторів.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації