СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди на суху масу


Пептиди на суху масу – це протеїнові комплекси, що дозволяють домогтися більш вираженої венозної промальовуваності, підвищеної щільності і рельєфності м'язів, одночасно стимулюючи ліполітичні процеси. У спортивній фармакології дані препарати, здатні спалювати жир при нарощуванні м'язової маси, використовуються комбінованими курсами, що забезпечують синергічний (посилений) ефект.


Механізм дії пептидів на суху масу


Амінокислотні сполуки, що володіють здатністю в рази підвищувати рівень власного гормону росту, на сьогоднішній день є найбільш безпечними анаболічними засобами, з усіх, представлених на ринку спортивної фармакології. Пептиди на суху масу, вступаючи у взаємодію зі специфічними рецепторами клітин, ініціюють ланцюг реакцій, що приводять до біологічної відповіді. Стимулюючи секрецію ендогенного соматотропіну, вони запускають проліферацію (розмноження соматотропних клітин) і призводять до суттєвого збільшення їх кількості. При цьому самі протеїнові комплекси не піддаються блокуючому впливу інгібіторів, що перешкоджає виробленню гормону росту.


Крім перерахованих вище, пептиди на суху масу надають наступні ефекти:Курс пептидів на суху масу


Амінокислотні препарати є спортивними продуктами, призначеними для курсового застосування. Курс пептидів на суху масу переслідує 2 основні цілі: стимуляцію анаболічних процесів в м'язової тканини і запобігання акумуляції жирів. На сьогоднішній день найбільшою популярністю серед бодібілдерів користуються наступні пептидні зв'язки:


  • Ipamorelin + CJC-1295 з DAC;
  • CJC-1295 з DAC + Hexarelin + PEG MGF;
  • GHRP-2 + CJC-1295;
  • GHRP-2 + PEG MGF;
  • GHRP-2 (соло).

Спортсменам, які вирішили приймати пептиди на суху масу, попередньо необхідно проконсультуватися з тренером або спортивним лікарем, і суворо дотримуватися дозування, зазначеної в інструкції.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації