СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВикористання пептидів


На сьогоднішній день використання пептидів, що володіють унікальною здатністю відновлювати синтез білків і покращувати функціонування провідних систем організму, здійснюється як в терапевтичних, так і в профілактичних цілях. Разом з тим дані біорегулятори, сприяють підтриманню фізіологічних резервів і енергетичного потенціалу, знайшли своє широке застосування в спортивній фармакології.


Сфера використання пептидів


Технологія пептидної біорегуляції була розроблена в 70-х роках минулого століття. З тих пір використання пептидів, які є переносниками інформації від однієї білкової клітини до іншої, дозволяє підтримувати рівновагу всіх життєво важливих систем людського організму. Дані біологічно активні речовини сприяють оптимізації тканинного метаболізму, прискорюють регенеративні процеси, підвищують стійкість клітин до кисневого голодування і іншим несприятливим чинникам.

У клінічній практиці пептиди, створені на основі рекомбінантних білків, застосовуються в якості препаратів, що сприяють омолодженню і підвищення імунних сил організму. Разом з тим їх прийом показаний при наявності таких порушень:


захворювання центральної і периферичної нервової системи;
хвороби крові;
сечостатеві патології;
вікові зміни шкірних покривів;
дисфункція опорно-рухового апарату;
ендокринні порушення;
загальне погіршення життєвого тонусу.


Використання пептидів в практиці бодібілдингу переслідує наступні цілі: посилення секреції ендогенного (власного) гормону росту, збільшення м'язової маси і зменшення кількості підшкірного жиру. Також в спортивній фармакології знайшли своє широке застосування пептидні препарати, що підвищують витривалість, стимулюючі схуднення, підсилюють статевий потяг, і сприяють отриманню в найкоротші терміни красивої рівномірної засмаги. Пептиди - це засоби, призначені для курсового застосування. При їх використанні рекомендується суворо дотримуватися дозування, зазначеної в інструкції.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації