СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Для чого потрібні пептиди?


Якщо атлет ставить високі цілі в спорті і хоче вийти за межі свого генетичного потенціалу, то рано чи пізно він вирішує спробувати фармакологічні препарати. Ефективними і найбільш безпечними для організму вважаються амінокислотні з'єднання, або пептиди. Вони являють собою ланцюжки білків, сполучені між собою і мають різний вплив на людину.


Що роблять пептиди


пептиди

Основні функції пептидів полягають у тому, що вони допомагають виробляти власний гормон росту в організмі, а не постачають його у готовому вигляді. Речовини не є хімією, по своєму складу вони дуже схожі з молекулою білка, а, отже, не надають побічної дії за умови оптимальних дозувань.


Що дають пептиди:


підвищують вироблення природних анаболічних гормонів;
сприяють швидкому і якісному нарощуванні м'язової маси;
використовуються для швидкого загоєння травм та відновлення суглобів;
сприяють процесу поділу клітин;
надають точковий вплив на проблемні місця в організмі;
зміцнюють кісткову і хрящову тканину, що особливо важливо в масонабірний період.


Позитивні якості речовин не обмежуються тільки спортивною сферою. Властивості пептидів впливають на багато інших факторів, важливі в тренувальному процесі – це поліпшення сну, зниження або підвищення апетиту, зміцнення захисних функцій організму і нормалізація психоемоційного стану. Крім того, деякі препарати підсилюють сексуальний потяг, а інші використовуються для додання шкірі кольору засмаги і підвищують ефект від перебування в солярії.

Що роблять пептиди крім перерахованих вище функцій? Вони мають яскраво виражений омолоджуючий ефект, захищаючи клітини від токсинів і вільних радикалів. Саме з нестачею пептидів пов'язують такі вікові зміни, як дряхління і ослаблення шкіри, ранні зморшки, дефіцит колагену. Після правильно підібраного курсу прискорюються процеси регенерації, а також сповільнюються процеси старіння. Також є функціональна група препаратів для схуднення, які відмінно спалюють жир і не завдають шкоди організму, при цьому максимально зберігаючи м'язову масу. Під час періоду сушіння грамотно підібрані речовини стануть відмінним помічником для атлета.


Як діють пептиди


Багато відвідувачів тренажерного залу задаються питанням, для чого потрібні пептиди, якщо існує перевірений синтетичний гормон росту? Насправді, дані речовини мають ряд переваг перед ГР. Вони відрізняються різними механізмами дії на організм, що дає можливість отримати анаболічний відгук у необхідному обсязі. Крім того, можуть по-різному впливати на почуття голоду і швидкість обміну, підбираючись в залежності від конкретних цілей атлета. Пептидні препарати коштують на порядок дешевше, порівняно з штучним гормоном росту, що дозволяє придбати їх при обмеженому бюджеті. Також вони швидко виводяться з організму, їх сліди не зможе виявити навіть допінг-контроль.




Інші статті по темі :






Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації