СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк використовувати пептиди


Пептидні препарати, що є чудовою альтернативою анаболіків, займають все більш міцні позиції на ринку спортивної фармацевтичної продукції. Однак далеко не всі спортсмени знають, як використовувати пептиди для досягнення максимально можливого анаболічного відгуку.

Рекомбінатні пептиди, отримані методом генної інженерії – це біологічно активні речовини, що складаються з унікальної послідовності амінокислот. Кожен з представлених на ринку препаратів володіє конкретним механізмом дії, тобто, вступаючи у взаємодію з тими чи іншими специфічними рецепторами клітин, впливають на певні фізіологічні процеси. Тому використання пептидів різних груп обумовлює різні біологічні ефекти.

На сьогоднішній день у спортивній фармакології найбільшою популярністю користуються наступні біорегулятори:

  • рекомбінатні пептидні гормони, що регулюють діяльність окремих органів;
  • пептиди-буфери, що виконують буферні функції і підтримують постійний кислотно-лужний баланс;
  • нейропептиди, що регулюють сон, що роблять вплив на психоемоційний стан, знімають біль;
  • протекторні пептиди, які виконують антиокислювальні та захисні функції.

Виходячи з усього вищесказаного напрошується висновок: щоб використання пептидів було дійсно дієвим і ефективним, необхідно максимально чітко сформулювати власну мету, і, згідно з нею, підбирати необхідний курс.


Ефект від використання пептидів


Дія пептидів на організм спортсмена дуже багатогранне. Так, аналоги соматоліберіна створюють моментальний піковий викид ендогенного гормону росту, грелін-миметики – хвилеподібні перепади ГР, що відбуваються протягом тривалого або короткого проміжку часу. Курсове використання пептидів, які є препаратами загальної анаболічної дії, сприяє форсованого нарощування м'язової маси і, паралельно, посиленого спалюванню баластного жиру і збільшення силових показників.

Також у світі спорту і фітнесу досить популярні пептиди, що регулюють рівень засмаги, що зменшують апетит, підвищують лібідо, нормалізують сон, сприяють відновленню саморегуляції органів і систем, фізичної та розумової активності.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації