СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк приймати пептиди


Синтетичні пептиди, отримані методом генної інженерії, являють собою функціональні амінокислотні з'єднання, що знайшли широке застосування в медицині, косметології та спортивній фармакології. Дані препарати, що сприяють форсованому відновленні структурних елементів м'язів, є ефективними аналогами гормональних анаболіків. Прийом пептидів сприяє прискоренню метаболізму, стимулює вироблення соматотропіну, активізують ріст чистої м'язової маси, що посилює імунні функції і підвищує витривалість організму.


Способи застосування пептидів


Багато початківців атлетів, які бажають досягти оптимального анаболічного відгуку, цікавляться як приймати пептиди, щоб не нашкодити собі, і досягти поставлених цілей. До найбільш популярних амінокислотних препаратів, що використовуються в індустрії пауерліфтингу та бодібілдингу, відносять стимулятори природного гормону росту.


Вони умовно поділяються на 2 групи:


GHRP (антагоністи Греліну), підвищують рівень гормону росту в крові відразу ж після ін'єкційного введення, незалежно від часу доби і його реальної концентрації;

GHRH (релізінг пептиди гормону росту), що підсилюють вироблення соматотропіну без порушення добових коливань секреції.


Спосіб застосування пептидів залежить від багатьох факторів. В даній ситуації враховується вид, механізм дії та форма випуску препарату, комплексне або соло використання, рівень підготовки, маса тіла спортсмена та ін. Тому перед початком курсу необхідно визначитися з цілями і вибором найбільш оптимального пептиду, а потім ретельно вивчити інструкцію. При цьому не слід скидати з рахунків непередбачуваність фармакологічної дії (у різних спортсменів одна і та ж доза може викликати різний анаболічний ефект).

Сучасні амінокислотні засоби, що знайшли своє застосування в спортивній фармакології, випускаються у формі крапель (під язик) і у вигляді розчинів для підшкірних ін'єкцій. І початківці, і професійні бодібілдери віддають перевагу уколам (1-1,5 мкг продукту на 1 кг маси тіла). Так як застосовувати пептиди рекомендується в індивідуально підібраному дозуванні, то єдиної універсальної схеми курсового використання не існує. Той чи інший амінокислотний препарат (або комплекс) застосовується з урахуванням цілей, переслідуваних у конкретній ситуації. Головне, щоб продукт мав високу хімічну чистоту і мав докази своєї безпеки та ефективності.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації