СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо кажуть лікарі про пептиди


Пептиди можна сміливо назвати унікальними речовинами. B першу чергу це пов'язано з тим, що вони можуть прийняти практично будь-який вид або форму. Якщо говорити простіше, то регулюючи їх концентрацію в організмі, атлети отримують можливість запустити або сповільнити будь-яку фізіологічну реакцію. Це відкриває широкі перспективи, так як ви можете активувати процеси росту м'язових тканин або прискорити ліполіз.

Сьогодні пептиди все частіше і активніше починають використовуватись спортсменами. Хоча ці речовини були вперше відкриті ще на початку минулого століття, лише пару десятків років вони активно використовуються в спорті. Вони тривалий час вивчалися, і сьогодні всі фахівці в області спортивної медицини впевнені в їх ефективності та безпеці для організму.


Пептиди в професійному спорті


Молекула пептидів складається з амінів та їх залишків, з'єднаних між собою з допомогою особливих амідних зв'язків. Зауважимо, що ці речовини можуть бути як природного, так і штучного походження. B організмі вони є своєрідними регуляторами різних реакцій. Застосування пептидів в культуризмі схвалено кваліфікованими фахівцями в спортивній медицині. Представники даної галузі підкреслюють переваги вживання даних препаратів.

Вони можуть, скажімо, прискорити процес будівництва нових м'язових тканин або ж сприяти виведенню з організму токсинів. Функцій, які виконують пептиди дуже багато, але з точки зору культуризму, найбільш важливими є ріст м'язів, спалювання жирів і прискорення регенеративних процесів. З допомогою пептидів атлети зможуть ефективно замінити соматотропін, вартість якого досить висока для активного застосування на аматорському рівні. Дуже важливо пам'ятати, що всі групи препаратів виробляють на організм різний вплив, і завдяки зміни їх концентрації ви зможете максимально підвищити анаболічний фон і запустити необхідні вам процеси.

Досить важливою властивістю препаратів є їх здатність впливати на почуття голоду і швидкість засвоєння поживних елементів у травному тракті. Пригнічуючи голод, вам буде простіше дотримуватися низькокалорійної програми харчування під час схуднення, a завдяки швидкому засвоєнню поживних елементів, організм не буде відчувати в них нестачу. Для спортсменів бодібілдерів важливим також є і швидке виведення метаболітів пептидів з організму.

Більше того, велика частина цих препаратів просто не може бути виявлена в організмі під час допінг тестів. Сьогодні пептиди стали дуже популярними в культуризмі і цьому значною мірою сприяла думка спортивних лікарів, які підтверджують їх ефективність.


Відгуки спортсменів про пептиди


З допомогою пептидів атлети отримали можливість швидше відновлюватися від отриманих ушкоджень чи інтенсивних занять. Як відомо, ріст м'язів можливий тільки після того, як організм повністю відновиться. Завдяки застосуванню пептидів це стало значно простіше.

Так як пептиди не є гормональними препаратами, то вони не представляють небезпеки для організму на відміну від AAC чи соматотропіну. Вони дозволяють прискорювати секрецію ендогенного гормону росту, не будучи гормонами. Також відзначимо здатність пептидів прискорювати зменшення жирових клітин, не впливаючи при цьому на м'язові тканини. Все вище перелічене сформувало y спортсменів виключно позитивну думку про пептиди.

 

Жироспалювання


Спортсменами використовуються дві групи пептидів:


функціональні і структурні.


Якщо препарати структурної групи призначені для набору маси, то для редукції жирових відкладень максимально ефективними є функціональні. З їх допомогою ви не тільки прискорите процес ліполізу, але і зможете контролювати свою вагу. Фахівці в області спортивної медицини відзначають високу ефективність пептидів для схуднення. Вони не тільки дозволять вам позбавитися від жиру, але і збережуть набрану м'язову масу.

При цьому ви можете не побоюватися негативного впливу на організм, так як воно відсутнє. Зараз ми розповімо трохи докладніше про пептиди, які показали найкращі результати в ході досліджень і при практичному використанні. Варто відзначити, що дані речовини, схвалені фахівцями в області спортивної медицини, вони мають ряд переваг і характерних особливостей, що дозволяють вважатися одними з найбільш ефективних і надійних.


Глюкагон


З допомогою даного препарату в організмі активуються процеси редукції жирових тканин. Коли ви тренуєтеся, то організм починає активно спалювати жир, що підвищує його енергоресурси. Крім прискорення процесу ліполізу, глюкагон уповільнює процеси створення нових жирових відкладень. Речовина також сприяє підвищенню секреції гормону адреналін, який є натуральним потужним жироспалювачем.


Ендорфіни


Ця група речовин відома своєю здатністю, істотно пригнічувати відчуття голоду. Пептиди вельми ефективні і вам не варто використовувати високі дозування, так як при інтенсивному тренінгу необхідно відповідне харчування.


Лептин


Це природна речовина, яка синтезується в організмі. Вона здатна також ефективно знижувати апетит, як і попередня група пептидів. Лептин уповільнює виробництво гормону голоду і людина відчуває ситість. При дефіциті цього пептиду в організмі можливий розвиток сильних форм ожиріння. Крім розглянутих вище речовин, досить ефективним для редукції жирових клітин є і HGH Frag 176-191. На сьогоднішній день цей препарат має найкращі відгуки від спортсменів.


Думка лікарів


Кілька десятиліть назад до пептидів вчені ставилися з осторогою, ретельно вивчаючи їх і проводячи різні дослідження. На сьогоднішній день лікарі впевнені, що пептиди не завдають шкоди здоров'ю, а, навпаки, приносять значну користь. На думку фахівців, пептиди володіють цілим рядом позитивних властивостей, серед них:

  • підвищення імунітету, поліпшення сну і роботи нервової системи;
  • прискорення процесу відновлення суглобів після різних травм;
  • уповільнення старіння організму;
  • поліпшення пам'яті;
  • ріст м'язів.

Найбільший ефект від пептидів визнаний лікарями в бодібілдингу. Правильно підібрана група пептидів буде давати саме той ефект, який вам необхідний. Наприклад, пептид ghrp 2 або ghrp 6 допоможе наростити масу, a hgh 176-191 поліпшить процес жироспалювання. Головною перевагою, на думку фахівців, є те, що пептиди практично не мають ніяких побічних ефектів, їх прояв можливий вкрай рідко і він незначний. Тому висновок лікарів однозначний, пептиди - це якісні амінокислоти, які не просто не шкодять організму, але і дають однозначний позитивний результат на його роботу.


Відгуки лікарів про пептиди

Знайти відгуки про ці препарати вам не складе важкості. Спортивні лікарі відмінно вивчили пептиди, і для них практично не залишилося секретів в цій області. Проте негативні відгуки все ж таки зустрічаються. Але якщо розглянути їх більш уважно, то практично всі вони відносяться до соматотропину. Справа тут не в його низькій ефективності, тут якраз все добре.

Це синтетичний пептидний гормон і організм досить швидко до нього звикає. Курси гормону росту тривають не більше трьох місяців саме з цієї причини. Якщо ж розглядати думки спортсменів саме про пептиди, то тут немає ніяких нарікань на їх адресу. Їх ефективність і безпека підтверджують не стільки лікарі, що спеціалізуються на спортивній медицині, але і самі атлети.


Негативні відгуки про пептидах

На форумі досить часто звертаються спортсмени з негативною думкою про пептиди. Пов'язано це з тим, що в свій час вони заощадили на курсі. Ми не заперечуємо, що в інтернеті можна купити пептиди дешевше ніж на інших сайтах, але ми настійно не рекомендуємо купляти надто сильно дешеві. Вартість пептиду складається з вартості його виробництва, транспортування і накрутки продавця. Коли ціна на продукцію істотно нижче середньо ринкової, варто задуматися. Швидше за все було зекономлено на виробництві або на транспортуванні (що, безумовно, позначається на чистоті продукту).

HubioPharm на сьогоднішній день один з лідерів спортивної фармакології в світі. Транспортування і зберігання відбувається з урахуванням всіх вимог щодо температури, освітленості і вологи. Це дозволяє гарантувати високу якість. Клієнти залишають про ці пептиди виключно позитивні відгуки.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації