СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСинтезовані пептиди


Синтезовані пептиди – це абсолютні аналоги природних біорегуляторів, що нормалізують метаболізм і стимулюють роботу всього організму. Дані сполуки, отримані методом генної інженерії, знайшли своє широке застосування в спортивній фармакології. Вони використовуються в рамках комплексних програм для нарощування м'язової маси, збільшенню силових показників і спалювання баластних жирів.

Синтезовані пептиди (в перекладі з грецької мови означає «поживний») являють собою амінокислотні комплекси, які мають біоінформаційний вплив на клітини певних тканин і органів. Молекули даних сполук, отриманих шляхом хімічного синтезу, складаються з двох і більше залишків амінокислот, пов'язаних між собою амідними зв'язками. При цьому слід зазначити, що синтетичні пептиди «працюють» досить жорстко, у зв'язку з чим вони потребують динамічного підбору індивідуального дозування.


Синтезовані релізінг пептиди гормону росту


Релізінг пептиди гормону росту, що застосовуються в спортивній фармакології, володіють здатністю зв'язуватися з рецепторами СТГ, викликаючи його вивільнення. Даний клас біологічно активних сполук включає в себе наступні синтезовані пептиди:


Тим, хто вирішив випробувати на собі препарати, що підсилюють вироблення власного гормону росту, приступаючи до використання, слід ретельно вивчити опис пептидів, робочі інтервали дозувань, кількість ампул на повноцінний курс, їх поєднання один з одним по тим чи іншим властивостям, а також інші, не менш важливі нюанси.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації