СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди для росту мязів


Для досягнення якісного приросту різних груп м'язів, крім силового тренінгу і дотримання спеціальної дієти, потрібен грамотно складений пептидний курс, який викликає сплеск гормону росту. Пептиди для росту мязів – це велика група рекомбінантних амінокислотних сполук, отриманих методом генної інженерії. Основними споживачами цих препаратів є професійні і початківці бодібілдери.

Пептиди на суху масу, так само, як і інші продукти спортивного харчування, підбираються в залежності від ваги і професіоналізму спортсмена, а також від його індивідуальної чутливості до того або іншого препарату. На сьогоднішній день існує маса варіацій застосування синтетичних амінокислотних сполук, і дуже важливо виділити з них найбільш підходящі. В іншому випадку бодібілдера може очікувати тільки розчарування і смуток про витрачені кошти і час.


Пептиди для набору м'язової маси


Гексарелін (GHRP-6) – стимулятор секреції гормону росту і інсуліноподібний фактор (IGF-1). Впливає безпосередньо на гіпофіз, сприяє більш якісному набору сухої м'язової маси, підсилює спалювання підшкірного жиру і покращує рельєф мускулатури.

Пралморелін (GHRP-2) – олігопептид з серії найпотужніших стимуляторів гормону росту. Збільшує продукцію соматотропіну у 7-15 разів, активує грелінові рецептори. Гексарелін і

Пралморелін – це пептиди для для росту мязів (набору маси), здатні працювати, як синергісти. Вважається, що їх спільний прийом нівелює недоліки один одного.

Іпаморелін – амінокислотний препарат останнього покоління, що стимулює секрецію соматотропіну і одночасно пригнічує вироблення соматостатину (антагоніста СТГ). На відміну від своїх попередників, не підсилює почуття голоду і не підвищує секрецію пролактину і кортизолу.

Серморелін (GRF 1-29) так само, як і вище перелічені пептиди на масу, підсилює вироблення гормону росту. Є синергістом Гексареліна, Пралмореліна і Іпамореліна.

Соматокрінін (CJC-1295), гормон росту рилізинг фактора, що стимулює продукцію соматотропіну. Є ефективним і безпечним аналогом анаболічних стероїдів, сприяє збільшенню сили і росту м'язової маси, зміцнює суглоби і зв'язки, підвищує щільність кісткової тканини.

PEG MGF – пегілірований механічний фактор росту. Впливаючи на чутливі рецептори, стимулює процеси поділу росткових м'язових клітин (міобластів). Так само, як і інші пептиди для м'язів, сприяє збільшенню м'язової мускулатури. Паралельно знижує рівень холестерину і процентний вміст жиру в організмі, підвищує витривалість, прискорює відновлення після фізичних навантажень.

Всі без винятку пептиди для росту м'язів рекомендується застосовувати курсами, що дозволяють розподіляти використання препаратів за розробленою схемою. Це дозволить досягти максимального ефекту без шкоди для здоров'я спортсмена.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації