СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВплив пептидів на організм


Пептиди – це біологічно активні регулятори, здатні відновлювати клітинний і тканинний метаболізм і вибірково впливати на різні клітини, підвищуючи їх тривалість життя на 30-40%.

 

Значення пептидів для звичайних людей

 

Вже давно вченими були надані докази, що 150 років – далеко не межа людського організму. Однак середня тривалість життя зараз ледве сягає 80-ти. Існує безліч причин і факторів, що обумовлюють швидке старіння. Тому всі зусилля сучасної прогресивної науки зараз спрямовані на виявлення речовин, здатних продовжувати термін і покращувати якість життя.

Вивчаючи вплив пептидів, штучно введених в живий організм, вчені прийшли до висновку, що дані амінокислотні з'єднання регулюють обмінні процеси, налагоджують гормональні збої, нормалізують рівень холестерину, припиняють раннє старіння. У той же час отримані синтетичним шляхом біостимулятори, на відміну від лікарських препаратів, що борються з симптомами захворювання, забезпечують повноцінне клітинне живлення і сприяють відновленню нормального функціонування клітини, повертаючи її у первісний стан.

У сучасній клінічній практиці пептиди застосовуються при корекції імунологічних порушень, супутніх різних захворювань, призначаються пацієнтам з проблемами травлення білкової їжі, при аліментарній дистрофії, для поліпшення пам'яті, відновлення репродуктивної системи. Вплив пептиду на вироблення гормону росту також знайшло широке застосування в медицині при лікуванні ендокринних захворювань і порушень психоневрологічного розвитку у дітей.

 

Вплив пептидів на організм спортсменів

 

Біологічний вплив пептидів на організм бодібілдерів полягає в їх здатності стимулювати вироблення соматотропіну, який відповідає за міцність і пружність м'язових волокон, збільшення сухої маси, прискорення обмінних процесів, спалювання підшкірного жиру і побудови гармонійно розвиненого тіла.

Вплив пептидів на організм спортсмена залежить від набору притаманних властивостей препарату. При курсовому використанні того чи іншого засобу можуть спостерігатися різні ефекти: підвищуватися витривалість, нормалізується сон, збільшується стресостійкість, зміцнюються зв'язки і суглоби, зберігається атлетична форма, сила і м'язова маса при тимчасовій відсутності тренувань і інш.

У зв'язку з тим, що пептиди, використовуються в бодібілдингу, є продуктами спортивного харчування, які можна придбати не тільки в спеціалізованих магазинах, при їх покупці потрібно бути особливо уважними, щоб замість оригіналу не купити контрафакт. Довіряйте тільки перевіреним інтернет магазинам, безпосередньо котрі працюють з виробниками.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації