СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи ефективні пептиди в спорті


Наскільки ефективні пептиди, і чи можна з їх допомогою підвищити спортивні результати? На сьогоднішній день подібні питання досить актуальні в світі бодібілдингу, який ставить перед собою мету максимально розвинути всі м'язові групи і побудувати ідеальні пропорції тіла.


Наскільки ефективні пептиди?


Що собою являють ефективні пептиди? Пептидні препарати, що застосовуються в практиці бодібілдингу в рамках комплексних програм нарощування м'язової маси і спалювання баластних жирів, для досягнення максимальної корисності для організму спортсмена повинні володіти наступними ефектами:


висока біодоступність і тканинна специфічність;
мінімальна кількість негативних побічних реакцій;
стимуляція вироблення власних ключових гормонів;
прискорення анаболічних процесів;
підвищення показників сили і витривалості.


Дійсно ефективні пептиди, які є носіями унікального коду інформації, діють на строго певний вид тканин, регулюють активність генів, запускають синтез специфічних білків і домагаються найбільш оптимального анаболічного відгуку. У той же час, вони не призводять до розвитку гіперплазії внутрішніх органів, цукрового діабету другого типу та інших негативних реакцій, властивих гормональним анаболікам. При правильно підібраному дозуванні пептидні релізинг чинники, не викликаючи перевантаження чутливих рецепторів, сприяють підтриманню постійно високого рівня власного гормону росту.


Топ найефективніших пептидів


Про те, наскільки ефективні пептиди, які використовуються в практиці бодібілдингу, можна судити за відгуками самих спортсменів. Більшість важкоатлетів, які застосовували і застосовують ці препарати, відзначають досить хороший масонабірний і ліполітичний ефект. Кожен з пептидів, представлених на фармацевтичному ринку спортивної продукції, діє цілеспрямовано, тобто, регулює функції певних органів і систем.

Найбільшою популярністю в бодібілдингу користуються соматоліберін і релізинг гормони ГР.


Найефективніші пептиди першої групи:


GHRP-2;
GHRP-6;
Гексарелін;
Іпаморелін.


Дані препарати створюють виражений пік концентрації ендогенного гормону росту відразу ж після введення, незалежно від часу доби.

До найбільш затребуваних серед спортсменів релізинг гормонів відносять:

жироспалювач HGH Frag 176-191;
CJC 1295 DAC;
GRF 1-29.


Посилюючи секрецію власного соматотропіну, вони не порушують природну криву його піків і спадів.

Купити ефективні пептиди не зараз проблема, дякуючи інтернету, це легко і просто, Інтернет магазини спортивної фармакології мають в наявності великий вибір пептидів. Єдине, що потрібно вибирати тільки надійні магазини, які вже працюють не перший рік і завоювали довіру і репутацію у покупців.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації