СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКористь і шкода пептидів


На сьогоднішній день користь і шкода пептидів для організму є досить популярною і злободенною темою не тільки медиків, але і для спортсменів, які використовують ці ефективні аналоги гормональних анаболіків. Спробуємо розібратися з усіма тонкощами і спірними моментами.


Корисні властивості пептидів


З точки зору медицини синтетичні пептиди, а їх на сьогоднішній день більше 1500 видів, - це своєрідний ключ до людського організму, що відкриває унікальні можливості викликати зміни біохімічних процесів в його тканинах і органах. При цьому в більшості випадків подібні трансформації цілком природні і безпечні для людини. Тому-то відкриття регуляторів синтезу білка стало справжнім проривом в терапії пухлин і геронтологічних захворювань.

У ході клінічних спостережень за пацієнтами різних вікових груп була відзначена особлива користь пептидів при лікуванні людей похилого віку, які страждають різними патологіями. У середньому ефективність застосування препаратів становить 75-95%. Для підтримання життєво-важливих функцій організму рекомендується двічі на рік проходити профілактичні курси.

При цьому синтетичний біорегулятор призначається лікарем індивідуально. Окремим пунктом слід розглянути застосування пептидних сполук у спортивній фармакології. Пептиди для організму спортсмена – це джерело високоякісних амінокислот, здатних коригувати фізичні показники. До найбільш популярних продуктів відносяться до стимуляторів гормону росту.

Вони ефективно збільшують м'язову масу, підвищують витривалість, сприяють спалюванню жирових відкладень і допомагають у формуванні рельєфної мускулатури.


Шкідливість пептидів для організму


Штучно синтезовані амінокислотні препарати повністю ідентичні людським. Чутливі до них клітини мають здатність поглинати і переробляти біостимулятори в строго необхідних кількостях, а незасвоєні залишки просто виводяться органами видільної системи.

Якщо розглядати співвідношення користі і шкоди пептидів, то найнебезпечніше, що може статися з людиною – це розвиток побічних ефектів: нудоти, запаморочення, тремтіння кінцівок, підвищення артеріального тиску, затримка рідини в організмі. Найчастіше подібні стани спостерігаються внаслідок передозування препарату.

Щоб цього не сталося, потрібно не відступати від вимог інструкції, що додається, звертати увагу на якість продукції, а також проводити аналізи, які підтверджують її чистоту і автентичність.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації