СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕфективність пептидів


Після того, як спав перший ажіотаж навколо синтетичних сполук, що складаються з амінокислотних залишків, прийшов час оцінити ефективність пептидів в порівнянні з чистим гормоном росту, і зробити висновки щодо їх впливу на людський організм.

 

Як працюють пептиди?

 

Основна роль пептидних біорегулятрів – активізація прихованих резервів організму, стабілізація активності генів і включення (відновлення) синтезу білків. З'єднуючись з певною ділянкою ДНК, біотехнологічно створені пептиди мають наступні дії:

 

відновлює функціональну активність тканин і органів;
сповільнюють процеси старіння;
нормалізують вуглеводний обмін;
підвищують розумову і фізичну працездатність;
покращують функцію печінки і підшлункової залози;
зміцнюють імунітет.

 

Розглядаючи фармакологічні властивості і ефективність пептидів, слід зазначити, що кожен з них має досить вузьку спеціалізацію. Так продукти, що знайшли своє широке застосування в практиці бодібілдингу, стимулюють вироблення гормону росту і тестостерону, сприяють збільшенню м'язової маси, зміцнюють зв'язки, прискорюють обмінні процеси і підсилюють спалювання жирів.

Справедливості заради потрібно відзначити, що ефективність пептидів на порядок нижча в порівнянні з гормоном росту. Однак і вартість даних препаратів в рази нижче синтетичного Соматропіну. Для того щоб максимально наблизити роботу щодо дешевого спортивного продукту до більш дорогого, і досягти бажаних анаболічних цілей, професіонали рекомендують застосовувати спеціальні пептидні зв'язки, що складаються з правильно підібраних амінокислотних комплексів. Вони використовуються готовими курсами, після індивідуального розрахунку дозування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації