СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк приготувати пептиди


Пептиди стандартно йдуть в флаконах по п'ять мілілітрів. Але вага речовини в флаконі різна: наприклад GHRP має вагу 5 мг, a CJC-1295 всього 2 мг. Так як же правильно розрахувати дозування? Все дуже просто!

Для початку хотілося б сказати: «Не забуваємо про дезінфекцію!». Потрібно завжди використовувати стерильні шприци і перед набором рідини з флакону і перед змішуванням пептиду у флаконі обов’язково протирайте пробку спиртовим розчином (якщо мікроби доберуться до пептиду, то вони в буквальному сенсі "зжеруть" його і нічого не залишиться, крім води) І так, у продовженні питання як розводити пептиди, почнемо.

як приготувати пептиди

Беремо ін'єкційну воду (продається в будь-якій аптеці по 2 мл та 5 мл), беремо шприц для інсуліну на 10 одиниць і набираємо його повним до цифри 10, потім вставляємо в флакон, і повільно без напору і фонтану, під кутом, обережно по стінці флакону додаємо воду в кристали пептиду. Не трясемо флакон і не струшуємо, пам'ятайте: пептидні зв’язки легко руйнуються! Це не означає, що не можна дихати, після того коли взяли флакон в руки, але краще зайвий раз не трясти його і не руйнувати дорогоцінний пептид.

І так Ви повільно залили 10 одиниць води в флакон, при цьому обертаючи його по осі двома пальцями, щоб пептид розчинився, і y Вас вийшов рівно 1 мілілітр пептиду в розчині, потім витягуємо з флакону 10 одиниць повітря, тобто вирівнюєте тиск в флаконі. Повторіть всю процедуру ще раз і y Вас вийде 2 мл розчину в якому міститься 2 мг (2000 мкг) речовини за прикладом c CJC-1295, тепер згадуємо п'ятий клас математики, 2мл= 2000 мкг, в 1мл=1000 мкг, тобто повний інсуліновий шприц на 10 одиниць – це 1000 мкг речовини.

Вам наприклад потрібно всього 100 мкг, тобто це до цифри 1 в шприці. Вибачте якщо це читає людина c IQ понад 200 балів, то пояснення дуже примітивне, але повірте не всі такі розумні, коли думаєш про те що потрібно щось собі вколоти, і ще не помилитися з дозуванням, ось тут і виникають проблеми, і питання як розводити пептиди? Гаразд, поїхали далі, тепер що стосується GHRP, тут є різні варіанти, також додаємо два інсулінових шпрприца з бактерицидною водою отримуємо 5000 мкг 2 мілілітрах, тобто в повному шприці = 2500 мкг., до цифри 1 в шприці буде 250 мкг.

Також до цифри 1 в шприці ви бачите 5 поділок, 250 мкг ділимо на 5 виходить 50 мкг в одній позначці, тобто всього 2 ділення (позначки) це 100 мкг (чесно скажу зі свого досвіду завжди трохи більше двох набираю 2,5), але це вже хто як хоче, той так і робить, y нас питання все правильно розрахувати.

Всі інші пептиди можете розраховувати за тією ж формулою. Ще хочу зупинитися на інсулінових шприцах, не беріть шприци зі знімною голкою, тільки з впаяною. Тому, що в шприці зі змінною голкою багато речовини залишається як раз в голці! І ще різні пептиди можна заганяти в один шприц, a шприцом користуватися рівно стільки поки голка не затупиться, це так в цілях економії шприців. Але відповідно не можна користуватися якщо шприц впав на підлогу, чи ще якось забруднився.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації