СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДія пептидів


Ефективність пептидів, що використовуються в спортивній фармакології – це показник, що оцінюється по їх здатності збільшувати секрецію гормону росту, стимулювати спалювання жирових відкладень, підвищувати швидкість метаболізму і протидіяти катаболічним процесам.


Позитивні ефекти пептидів


Стимуляція обмінних процесів, прискорення загоєння травм (дія пептидів, з хімічної точки зору не є гормонами, спрямованими на регулювання життєдіяльності клітин на початковому етапі);
Значний підйом рівня гормону росту;
Зміцнення хрящової і кісткової тканини;
Підвищення імунних сил організму;
Стимуляція нарощування м'язової маси;
Зниження підшкірного жирового прошарку;
Придушення апетиту;
Поліпшення сну.


На відміну від синтетичного гормону росту, дія пептидів має принципово інший механізм. З їх допомогою можна керувати концентрацію соматропіна в плазмі крові, домагаючись найбільш оптимального анаболічного відгуку. Амінокислотні з'єднання не викликають гіперплазії внутрішніх органів, при їх використанні відсутня ймовірність розвитку діабету другого типу. Однак, як показує досвід, на рівні звичайних рекомендованих дозувань пептидні релізінг-фактори дають менший ефект, ніж СТГ. Але і вартість їх набагато нижче, а ще дані препарати неможливо виявити при проходженні допінг контролю.

У зв'язку з тим, що після одноразового прийому ефект від пептидів в середньому триває 3 години, для досягнення очікуваного результату необхідно збільшувати кількість раз введення. При цьому разова доза, щоб уникнути перевантаження чутливих рецепторів, повинна залишатися тією ж. Таким чином можна отримати постійний високий рівень власного гормону росту.

На жаль, сучасний ринок спортивних фармацевтичних препаратів буквально затоплений підробками, і серед них досить складно знайти дійсно працюючі засоби. Тому розумніше купувати пептиди у перевірених постачальників, які працюють з виробниками оригінальної продукції.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації