СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВідгуки про пептиди


На сьогоднішній день синтетичні амінокислотні препарати міцно зайняли своє місце в ряду найбільш ефективних біорегуляторів, що використовуються в спортивній фармакології. В ході численних досліджень було встановлено, що вони сприяють стимуляції секреції власного гормону росту, при цьому не викликаючи серйозних побічних ефектів. Як показали відгуки про пептиди, деякі не вірять в їх ефективність, віддаючи перевагу традиційним фармакологічним препаратам. Інших насторожує необхідність постійно підтримувати рівень соматотропіну за допомогою великої кількості спортивного харчування.

Однак частіше можна зустріти позитивні відгуки від тих хто приймав пептиди курсами. І це не випадково, так як організм адаптується до впливу препаратів поступово, а для протистояння резистентності, в ідеалі, повинен використовуватися комплекс засобів-синергістів.

На думку більшості важкоатлетів-професіоналів, оригінальні високоякісні пептиди володіють великою кількістю позитивних властивостей і якостей. Насамперед, існує можливість підібрати найбільш підходящий готовий курс амінокислотних з'єднань, здатний регулювати конкретну функцію організму. Практично всі бодібілдери, які застосовували добавки для збільшення сухої м'язової маси і спалювання жиру, відзначають значне поліпшення спортивних показників, підвищення витривалості, мобілізації всіх внутрішніх резервів організму.

Важливе значення, за відгуками, має той факт, що пептиди є дозволеним продуктом, і їх покупка не загрожує кримінальною відповідальністю. А ще, на відміну від синтетичного гормону росту, вони коштують набагато дешевше. І нарешті, у препаратів цієї групи немає серйозних побічних дій, і від них не буває відкату.

При аналізі критичних відгуків напрошується висновок, що, за рідкісним винятком, їх залишають люди, наслухавшись різних неправдоподібних історій, або спортсмени, які порушили дозування, або придбали фейковий продукт.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації