СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВажливість спортивного харчування


Важливість спортивного харчування для людей, які активно займаються спортом, складно переоцінити. Саме спеціальні добавки сприяють повноцінній роботі організму під час інтенсивних навантажень. Вони ж допомагають поліпшити швидкість набору м'язової маси або забезпечити швидкий процес схуднення. Але з дилетантами, котрі не вміють грамотно скласти свій раціон і навантаження, спортивне харчування може зіграти злий жарт.

Важливість спортивного харчування

Спробуємо розібратися, чому ж так відбувається і яке спортивне харчування приймати, щоб досягти конкретного результату?

Дуже часто люди думають, що спортивне харчування – це стероїди, але насправді, вони не мають взагалі ніякого відношення до них.

Анаболіки (стероїди) – це гормони, а спортивне харчування це добавки різних нутрієнтів (амінокислоти, білки, вуглеводи, вітаміни, мінерали і інші корисні речовини не гормонального походження). Також є спеціальні препарати, які призначені для позбавлення жиру – жироспалювачі. На рахунок них потрібно задуматись, не правильне їх використання, може зашкодити вашому здоров’ю. Також є різні енергетичні препарати для збільшення вашої енергії і витривалості в залі, з ними теж потрібно бути уважним, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.


Протеїн


Оскільки білок (тобто протеїн) – це будматеріал для майбутніх м'язів, то він і є основним компонентом усіх добавок для спортсменів. Протеїни можуть бути як у практично чистому вигляді, так і в комплексі з вуглеводами і жирами - все залежить від їх призначення.

Наприклад, шейк з сироваткового протеїну постачає організм не тільки білком, але ще і кальцієм, магнієм, і також інші мікроелементи. Протеїни в таких шейках можуть бути швидкими, середніми і довгими – це залежить від швидкості їх засвоєння. Залежно від цього, метод їх застосування теж відрізняється.


Креатин


Це природна речовина, що міститься в скелетній мускулатурі. Креатин необхідний для вироблення клітинної енергії і модуляції. Його потрібно вживати для:Детальніше про даний препарат можете почитати в іншій статті, в розділі статті про креатин, там я багато написав про нього.


Амінокислоти


Серед амінокислот, що містяться в спортивному харчуванні є і незамінні, тобто ті, які організм не здатний синтезувати сам: лейцин, ізолейцин, валін. Вони беруть участь у відновленні м'язів після тренувань, тому без них всі зусилля будуть марними. Завдяки підживленню амінокислотами, знижується втома і підвищується витривалість, а біль менш відчутна. Крім того, амінокислоти, на відміну від повноцінного білка – це готовий будівельний матеріал, який не вимагає від організму витрат на розщеплення.


Глютамін


Глютамін має здатність пом'якшувати розриви в м'язових тканинах і збільшувати їх витривалість. Приймаючи добавки з глютаміном можна активно збільшувати кількість підходів і вагу на тренуваннях, а відновлення після навантаження буде проходити значно швидше.


Де купити спортивне харчування в Україні?


Уважно вибирайте магазин спортивного харчування для спортсменів. Легше всього купити спортивні добавки в інтернеті, але і ризик є великий. Купити в офлайн магазині зможе не кожен. Якщо ви живете в мегаполісі, то це не проблема, а якщо в маленькому містечку чи в селі, це навряд чи получиться. А, якщо і є то ціни набагато дорожчі чим в інтернеті чи в магазині, який знаходиться в мегаполісі.
Я б радив знайти хороший і надійний інтернет магазин спортивного харчування і купити там собі спортивні добавки.


Висновок


Важливість спортивного харчування для спортсмена має значення, не на 100%, але з його допомогою можна прийти до своєї цілі швидше ніж без нього. Спортивне харчування не панацея, крім того, що його приймати, потрібно споживати і натуральну їжу, викладуватись в залі на 100% і не забувати про відпочинок після занять в залі. Спортивне харчування на відміну від стероїдів є безпечним для вашого здоров’я.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації