СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРоль спортивного харчування в житті атлета


Хто займається спортом, безперечно, чув, що спортивні добавки, такі як протеїни або суміші з білків і вуглеводів завдають величезної шкоди здоров'ю. І якщо вживати цю «хімію» наслідки будуть незворотними аж до безпліддя. Скільки людей, стільки й думок. Зараз ми проаналізуємо і визначимо істину. Для того щоб домагатися успіху спортсмену необхідне правильне харчування. Якщо брати середню вагу спортсмена 70 кг йому необхідно вживати як мінімум 140 грам білка в добу. Звичайно, організм отримує білок вуглеводи і жири з їжі. Але щоб отримати необхідну кількість їжі необхідно цілими днями тільки і робити, що їсти. Так як продукти складаються не тільки з білка, спортсмен набере зайву вагу що неприйнятно. Обов'язково необхідно врахувати той факт, що є робота і суєта важких буднів. Тоді це стає практично неможливо. Для цього і створені добавки котрі сприяють підтриманню спортсмена у формі.

роль спортивного харчування в житті атлета

Спортивне харчування – це концентровані суміші харчових продуктів, необхідних для набору м'язової маси. З допомогою них підвищуються результати, нормалізується ріст м'язів, а також збільшується сила і працездатність людей, які ведуть активний спосіб життя. Багато хто вважає, що спортсмени «ростуть» завдяки спортивному харчуванню. Нічого подібного це лише добавки до основної їжі, а не її замінник. Основою росту м'язів атлета є правильне харчування ретельно підібрана тренувальна програма і, звичайно ж, здоровий сон який займає не менше 8 годин.

Розглянемо найвідоміші фрази про спортивне харчування, які зустрічаються в житті атлетів. Отже, топ - 7 фраз:

1. «Спортивне харчування – не натуральний продукт це суцільна хімія». Насправді ж спортивне харчування — це звичайне харчування, яке має підвищену концентрацію. Це стосується особливо білкових продуктів, з яких видаляються жири вуглеводи.

2. «Атлет може досягти висот і без спортивних добавок». Фразу можна вважати вірною, дивлячись з якого боку подивитися. Культурист буде вживати у великій кількості їжу, що містить речовини, які йому необхідні він буде отримувати і непотрібні речовини. Причому в тій кількості, в якій мало того, що не підуть на користь, а можуть ще й принести шкоду здоров'ю.

3. «Від спортивного харчування з'являються проблеми з кишечником». Якщо атлет порушує прийом спортивного харчування, зокрема намагається замінити ним прийом їжі тоді ця фраза може бути вірною, але ні в якому іншому випадку.

4. «Спортивні добавки потрібно приймати по годинах». Як спортсмену, так і звичайній людині яка хоча б трохи стежить за фігурою необхідно харчуватися по годинах. У цьому можна відзначити плюс спортивного харчування. Організм отримує потрібну кількість елементів, необхідних для нормального функціонування і росту в той час, в якому він цього потребує. Причому без зайвих елементів.

5. «Спортивні добавки як наркотик викликають звикання». Це дурниця. Це лише добавка до їжі, яка ніяк не може викликати звикання.

6. «Якщо вживати спортивні добавки у великій кількості, то можна накачатися за місяць». Якщо вживати ті препарати, які заборонені до продажу і не є спортивним харчуванням, ніяк не вийде накачатися за місяць. Спортивна добавка допомагає досягати поставлених цілей, а не робить людину супергероєм.

7. «Спортивне харчування — дуже дороге задоволення». Кожен може придбати собі той же протеїн ізолят за різну вартість. Все залежить від марки виробника, який ототожнює якість концентрації речовини, і місця де ви купуєте. Отже, можна підбити підсумки. Спортивне харчування — помічник спортсмену, а ніяк не ворог. Це невід'ємна частина збалансованого харчування. Надає позитивний ефект на організм. Сприяє швидкому відновленню після тренування. Підвищує силові показники. Будьте сильні та здорові.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації