СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕНавіщо потрібне спортивне харчування


Якщо ви приймаєте рішення всерйоз зайнятися силовими тренуваннями, вам необхідно скласти план харчування і харчових добавок. Це дуже важливо, тому як неправильне харчування здатне нейтралізувати весь ефект від інтенсивних тренувань.

Додаткове фізичне навантаження під час занять призводить до збільшення енерговитрат на 600 ккал на годину. Навіть ретельно продумана схема харчування не зможе вам дати в необхідному обсязі білки, жири, вуглеводи, вітаміни, амінокислоти та мікроелементи, що відповідають вашому рівню енерговитрат. Спортивне харчування в рекомендовано не тільки професійним спортсменам, а й тим, хто бажає поліпшити свою фігуру (наростити м'язову масу або схуднути). При підборі спортивного харчування пам'ятайте, що бажано підбирати комплекс продуктів, адже жоден з них не може містити весь набір потрібних речовин.

Вже давно неактуальні страхи людей про руйнівну хімії для «качків». Якісне спортивне харчування - це абсолютно безпечна для здоров'я продукція. Дієтологи проводять експертизу продуктів, в ході якої аналізують ефективність суміші, перевіряють препарати на вміст токсичних речовин і важких металів. У той час, як на перетравлення звичайної їжі йдуть години, спортивні добавки розщеплюються і всмоктуються максимально швидко. Спортивне харчування не може замінити основний раціон, але воно здатне значно поліпшити його, збагативши необхідними речовинами і мікроелементами.

Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації