СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВиробники спортивного харчування


Перш ніж придбати спортивне харчування, важливо розібратися з тим, якого виробника вибрати. Насправді фірм, що випускають спортивне харчування досить багато. Щоб визначитися, необхідно вивчити масу додаткової інформації. На щастя, сьогодні вам не потрібно цього робити. Щоб дізнатися, які виробники спортивного харчування користуються популярністю, вам необхідно уважно прочитати цю статтю. Ви зможете знайти відповіді абсолютно на всі питання.

виробники спортивного харчування

Optimum Nutrition. Американська компанія котра займається випуском спортивних добавок ще з кінця минулого століття. За роки виробництва, фірма отримала масу шанувальників. Вважається, що ця фірма виготовляє відмінний протеїн, і амінокислоти. Якщо людина хоче набрати м'язову масу, це буде відмінний варіант. Ще одна відома компанія з Америки - BSN. Випуск продукції було розпочато в 2001 році. З тих пір, нема ні одного негативного відгуку про продукцію цього виробника. Окремої уваги заслужив протеїн Syntha-6. Він став справжньою легендою в світі спортивного харчування.

Серед виробників спортивного харчування обов'язково слід виділити Universal Nutrition. Компанія славиться відмінною якістю і відносно невисокими цінами. Спортсмени середнього рівня і новачки використовують, як правило, продукцію даної фірми.

Компанія Dymatize. Вона є дуже відомою на ринку добавок. Славиться тим, що випускає продукцію для спортсменів абсолютно всіх рівнів. Вартість висока, але якість гарантована.

Остання фірма спортивного харчування - Gaspari Nutrition. Вона більше 14 років-на ринку, про що говорить. Фірма прославилася відмінним протеїном і препаратами, спрямованими на видалення зайвого жиру з організму. Саме ця компанія випустила вітамінний комплекс ANAVITE, використовуваний сьогодні абсолютно у всьому світі. Популярністю користується також амінокислоти Amino Мах 8000.

Саме ці 5 виробників спортивного харчування є найкращими, що підтвердили соціологічні опитування, проведені серед спортсменів. Єдине, що варто пам'ятати, що є дуже багато підробок, від покупки яких варто утриматися. Придбати підробку - нашкодити собі і своєму здоров'ю. Відрізнити підробку просто. Слід уважно вивчити упаковку. Основний фактор - ціна нижча. Уникайте магазинів, де продають підроблене спортивне харчування.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації