СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДе замовити спортивне харчування


Часто люди, що прийняли рішення використовувати спортивні добавки, задаються питанням: «А де замовити спортивне харчування?». Відповідь досить банальна – в інтернет магазинах спортивного харчування або на відповідних сайтах – так вийде і зручніше, і дешевше, незважаючи на деяку затримку часу на доставку. Замовлення спортивного харчування або інших добавок – справа серйозна, до якого необхідно підходити відповідально. Наприклад не варто кидатися на першу-ліпшу марку протеїну. Подивитися необхідно аналогічні продукти інших виробників, щоб порівняти цінову політику товарів, якість сировини, наявність або відсутність додаткових компонентів.

Під додатковими компонентами розуміються піногасник, смакові добавки, барвники та інші домішки. З одного боку це зручно, з іншого – тягне за собою збільшену вартість товару.

Звернути свою увагу треба також і на бренди спортивного харчування. Особливим успіхом користуються такі фірми спортивного харчування BioTech (Біотек), Optimum Nutrition (Оптимум Нутришен), Syntrax (Синтракс), Universal Nutrition (Юніверсал Нутришен) та інші марки і бренди. Ці фірми встигли зарекомендувати себе на ринку і користуються дикою популярністю серед культуристів, важкоатлетів, паурліфтерів і «фітоняшок».

Ні, ніхто не говорить про погану якість маловідомих брендів, просто ці хлопці ще не увійшли в повну потужність, а цільова аудиторія ще не встигла дати свої оцінки щодо якості пропонованого харчування. Але, знову-таки, маловідомий бренд може придумати щось нове й оригінальне, перевершуючи стару школу харчування. Тому купувати маловідомі продукти можна, але з оглядкою на Топових брендів.

Що стосується інтернет магазинів чи сайтів. Тут не так все однозначно. Варто розуміти, що сайт, який перебуває на перших позиціях в пошукових системах (видаючих запитів), – це не означає, що він самий відвідуваний або затребуваний. Це також не означає, що люди купують там багато продукції і довіряють власнику сайту на 100%. Всі знають як робиться накрутка сайтів – шляхом вливання реальних грошей. Тому для порівняння необхідно дивитися і топові сайти, і ті, що знаходяться нижче. Тим більше, що у сайтів, які перебувають на третій і більше сторінці пошуковика, ціни на продукцію на 20 – 25% нижче через меншу накрутку на товари, а оператори або адміністратори набагато привітніші через дбайливе ставлення до клієнтів.

Так що «де замовити спортивне харчування - проблема цілком розв'язувана, якщо прислухатися до вищеописаних рекомендацій.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації