СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо краще стероїди чи спортивне харчування?


Що краще стероїди чи спортивне харчування? Питання не зовсім доречне, тому, що є плюси і мінуси в цих двох добавках для спортсмена. Якщо дивитись тільки на один результат (прогрес) то безсумнівно, що стероїди є лідером. Вони ефективніші для росту мязів, набору маси. За 1 курс людина може набрати від 5-20 кг маси, після закінчення прийому піде відкат назад і залишиться десь 4 -10 кг може і більше я точно не знаю, сам не приймав. Тай все залежить які приймати стероїди, їх зараз є багато. Є дешевші котрі роблять затримку води в організмі, зрозуміло, що потім лишня вода після закінчення курсу виходить з організму і маса спортсмена зменшується. Ще потрібно вміти правильно виходити з курсу, щоб втрати набраної ваги були мінімальні. Але вже інша тема (стаття, на сайті вона є, не буду повторятись).

що краще стероїди чи спортивне харчування

Коли бодібілдер нарощує свої м'язи, то колись настає момент, коли він починає розуміти, що його м'язи більше не ростуть. Подібних ситуацій трапляється дуже багато і вони легко пояснюються. Існує ряд причин, за якими м'язи просто перестають рости. В першу чергу, можна виділити те, що це буває в результаті того, що спортсмен має в своєму раціоні нестачу спортивного харчування. А може бути і так, що причина криється в тому, що так вже влаштований організм спортсмена. Безумовно, спробувати збільшити м'язи можна, коли вони виросли до межі, але позитивних результатів все одно від цього можна не чекати. Крім того, зупинка росту м'язів може статися із-за того, що спортсменом була обрана неправильна програма тренування. У таких випадках обсяг м'язів перестає збільшується тільки з тієї причини, що вони мають нестачу в навантаженні.

Сьогодні у світі спорту існують різні препарати, які швидко і легко допомагають наростити м'язову масу. Одні препарати є суцільною хімією і не зовсім сприятливі для організму людини. До таких можна віднести різноманітні стероїди. Інші ж препарати, навпаки, містять тільки натуральні продукти, тому не несуть шкоди організму спортсмена. До них можна віднести різні спортивні добавки, які на сьогоднішній день є найбільш популярними препаратами для спортсменів. Багато людей починаючи займатися спортом задаються питанням, чому віддати перевагу?

Більш ефективним стероїдам, які відрізняються своєю шкідливістю для організму, або вибрати спортивне харчування, яке менш ефективне, але дуже смачне і корисне? Кожна людина вибирає сама, але краще не ризикувати і приймати харчові добавки. Всім відомо, що, якщо тихіше їдеш, далі будеш. Так і в спорті. Людині краще більше часу приділити тренуванням і правильному харчування, ніж напихати себе хімією.

Порівнявши стероїди і спортивне харчування можна зробити висновок, що і стероїди мають свої переваги. Крім своєї ефективності вони відрізняються і тим, що багато з них можна придбати за більш меншу ціну, ніж спортивні добавки, які вироблені відомими і популярними фірмами виробниками. Але не варто економити, адже здоров'я не купиш ні за які гроші, тому і економити на ньому ні в якому разі не потрібно. І нарешті, якщо ви вирішили зайнялися спортом для себе, то краще всього досягти самостійно, не застосовуючи ніяких препаратів, у тому числі і тих, з яких складається спортивне харчування.

Якщо ж ви вирішили зайнятись спортом професійно і хочете в майбутньому виступати на сцені, получити перші місця, то без стероїдів не обійтись. Так як вони гормональні препарати, котрі заставляють ваші м’язи рости швидше в декілька раз ніж у тих хто їх не приймає. Стероїди мають побічні ефекти, щоби їх не отримати при прийомі, потрібно грамотно вивчити про них і знати як правильно складати схеми прийому стероїдів. Які потрібно приймати додаткові препарати під час курсу і як робити чистку і відновлення організму після прийому стероїдів (пкт). І тоді все буде ок. А безграмотний прийом стероїдів є небезпечним для вашого здоров’я!

Що я можу сказати про спортивне харчування? Воно є не поганим для спортсмена, не шкідливим, протеїни, гейнери, амінокислоти – це все складові продуктів які ми їмо, тільки відділенні одні від інших і в більшій концентрації. Наприклад протеїн складається з білка в 100 грамах порошку міститься 70-80 грам білка. В природі майже не існує таких продуктів харчування з аким високим вмістом білка. Наприклад 100 мілі літрів молока містить лише 3.2-4 грам білка, м'ясо 100 грам - 10-20 грам, соя – 46, сир кисломолочний - 13-17 грам. Мабуть личинки містять 70-80 грам, ви будете їх їсти? Мабуть ні. Тому і вчені рішили спростити життя спортсменам і створили для них спортивне харчування.

Якщо дивитись в сторону ефективності, як воно впливає на результати спортсменів, то я би сказав не погано. Єдиний мінус воно не є дешеве. В порівняні зі стероїдами ефект в рази менший. Але в порівняні з людьми котрі його взагалі не приймають, а займаються без нього то ефект кращий.

Ну, а поєднання стероїдів і спортивного харчування разом, дає дуже сильний ефект для спортсмена.

Ще б хотів сказати про таку спортивну добавку, як моногідрат креатину, ця добавка по дії дуже похожа на стероїд, але не являється ним. При тренуванні і прийомі креатину, спортсмен підвищує свою силу на 10-20%, збільшує витривалість, прискорює процеси відновлення м’язів, дякуючи чому відбувається швидший ріст.

Цю добавку не можна приймати довго, так як організм починає до неї привикати і зменшує вироблення свого креатину. Креатин міститься в рибі і мясі.

Висновок : повністю відповісти, що краще стероїди чи спортивне харчування? Я затрудняюсь. Так як стероїди ефективніші, але небезпечніші для здоровя. А спортивне харчування менш ефективніше, але не шкідливе. Тому кожен має сам для себе зробити вибір, що йому потрібне здорове тіло і довший час тренування. Чи ризикнути здоров’ям і получити красиві м’язи за короткий термін часу, використовуючи хімію.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації