СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпортивне харчування: шкідливе чи корисне?


Спортивне харчування є галуззю спортивної медицини і дієтології. Як і усе в сучасному світі, спортивне харчування постійно розвивається і удосконалюється.
Сьогодні модно бути здоровим, тому багато людей займаються спортом, а щоб заняття давали більший результат вони застосовують харчові добавки.

Оскільки харчові добавки популярні, то постійно з'являються нові більше вдосконалені види, та і до того ж росте число магазинів, які поширюють спортивне харчування.

Серед великого асортименту харчових добавок, звичайній людині складно визначити якісний і дійсно корисний продукт. Ускладнює ситуацію реклама, яка у більшості випадків не дає повної інформації про певний продукт. Фахівці, які знають усі нюанси, які має спортивне харчування, сьогодні на жаль мало. До всього, дуже часто вони мають матеріальну зацікавленість, оскільки отримують гроші за поширення спортивних добавок.

Спортивне харчування: шкідливе чи корисне

Багатьох початкових спортсменів до прийому спортивних добавок штовхає бажання наслідувати свого кумира. Особливо це актуально серед молодих людей, які тільки почали займатися бодібілдингом.

Намагаючись виглядати, як чемпіони в певному виді спорту, любителі не враховують генетичну схильність організму і без щонайменших роздумів сліпо копіюють системи тренувань професіоналів, а разом з ними засоби відновлення і харчові добавки. При цьому далеко не кожен любитель, навіть якщо у нього є фінансові можливості здатний витримувати графік чемпіона, для якого спорт є заробітком грошей.

Настирливість красивої реклами, яка переконує про те, що без прийому спортивного харчування неможливо отримати результат в нарощуванні маси м'язів, формує у початкуючих культуристів думку, що добавки є обов'язковою умовою цього виду спорту.
А тому початківці спортсмени замість того, щоб правильно підійти до питання харчування, тренінгу, а так само отримати консультацію хорошого фахівця, намагаються знайти чарівну добавку.

Сьогодні ведеться безліч суперечок про шкоду і користь спортивного харчування. Що ж краще приймати протеїни чи амінокислоти? Відповіді на це питання немає. Є маса різноманітних точок зору, а міфів ще більше. До поширених міфів відноситься твердження про те, що усі спортивні добавки є хімією. Але це не зовсім так, адже є протеїнові добавки, які роблять на основі натуральних продуктів, таких, як соя, яйця, молоко.
Вибираючи, що краще протеїн чи амінокислоти, слід згадати органічну хімію з шкільної програми.

Протеїн складається з амінокислот, які сполучені хімічними зв'язками. А добавка амінокислоти являє собою розщеплений протеїн, який має більше засвоювану форму. Ось виходячи з цього і треба вибирати.

Існують добавки, які поживні і корисні. Їх форми, тобто порошок, пігулка, концентрат відрізняються лише швидкістю засвоєння. Але з традиційною їжею все одно не може змагатися жодна навіть найефективніша добавка. Усі знають, що на прилавках супермаркетів складно знайти продукти, в які не втрутилася генна інженерія. А молоко для виробництва протеїну дає корова, яка напхана препаратами що збільшують надої. Але за бажання завжди можна знайти здоровий продукт, головне захотіти.

Однозначно заявити про те, що спортивні добавки шкідливі для здоров'я, не можна. В даному випадку багато, що залежить від якості продукту і того наскільки добре ви дотримуєтеся рекомендацій по застосуванню.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації