СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЖироспалювачі


Жироспалювачі (спалювачі жиру) є різновидом харчування для спортсмен##ів або особливими препаратами, вживання яких призводить до руйнування зайвих жирових відкладень. Вживання жироспалювачів призводить до зменшення маси тіла, допомагає формувати рельєфні м'язи, стимулює координоване виконання вправ, полегшує процес тренінгу м'язів.

При вживанні спалювачів жиру пригнічується апетит і прискорюються процеси метаболізму. Також жироспалювачі перешкоджають всмоктуванню вуглеводів і жирів в травній системі. Вони сприяють позбавленню від набряків, не дозволяють утворюватися і відкладатися жировим тканинам.


жироспалювачі


Механізм дії жироспалювачів лежить в прискоренні процесу обміну речовин. Таким чином, розщеплювання молекул жиру призводить до утворення вільної енергії і посилення її витрати.

Спалювачі жиру створені для тих, хто активно займається спортом, і потребує схуднення. Ці препарати проявляють свою активну дію під час спортивних тренувань, якщо дотримується певний режим харчування. Застосування жироспалювачів має сенс тільки для людей, які ведуть активний спосіб життя, мають регулярні фізичні навантаження і дотримуються дієти. Інакше їх застосування даремне. Для малорухомих і неактивних людей, які не стежать за режимом харчування, застосування жироспалювачів ні до чого не приведе.

Зважаючи на велику різноманітність жироспалювачів на ринку, підбір препаратів треба робити індивідуально для кожної людини. Різні препарати мають власні механізми дії, і особливий хімічний склад. Невірний підбір жироспалювача може виявитися не просто малоефективним, але і шкідливим для людини. Реалізація цих препаратів відбувається через спеціалізовані магазини спортивного харчування.


До складу жироспалювачів найчастіше включені наступні речовини:


Кофеїн
Екстракт зеленого чаю
Гуарана
Піколинат хрому
Синефрин
РЕА (фенилетиламін)
Омега-3 жирні кислоти
L -карнітин
Хітозан
Тирамін


Переважно ці речовини мають натуральне походження і не є допінгами. Спортсменам, що приймають цю групу речовин, дозволяється брати участь в змаганнях.


Основні типи жироспалювачів


Найбільш популярні і дієві види жироспалювачів і інших препаратів, сприяючих формуванню красивого тіла, представлені наступним списком:


Термодженерики
Блокатори жирів
Блокатори вуглеводів
Блокатори кортизолу
Засоби, що пригнічують апетит
Засоби, стимулюючі роботу щитовидної залози
Сечогінні засоби
Омега-3 жирні кислоти
L -карнітин
Інші спалювачі жиру


Ці види жироспалювачів також сприяють хорошому венозному промальовуванню.
Кожен з препаратів має свої властивості і індивідуальний режим прийому. При підборі препарату необхідно звернути увагу на побічні ефекти, властиві тому або іншому виду жироспалювачів. Деякі з цих засобів мають позитивні характеристики, вони зміцнюють здоров'я, імунітет і оздоровлюють організм. Інші - можуть завдати шкоди при невмілому застосуванні.


Комбінування жироспалювачів


Деякі види спалювачів жиру можна комбінувати між собою. Вони взаємно посилюють дію один одного, і їх спільне застосування веде до посилення результату.

Високою ефективністю у поєднанні з безпекою застосування вважається комбінація, що складається з : блокаторів жирів, вуглеводів, кортизолу, термодженериків, стимуляторів щитовидної залози і L -карнітина. Ці препарати тісно взаємодіють між собою, і для їх спільного прийому можна використовувати усього лише декілька добавок. Кожна з добавок у свою чергу є комбінацією жироспалювачів.


Декілька прикладів комбінацій препаратів :


Перший комплекс:


  • L -карнитин (не залежить від форми препарату і виробника);
  • Lipo - 6x (виробник Nutrex);
  • Hyper Shred (виробник BSN).

Другий комплекс:


  • Animal Cuts (виробник Universal Nutrition);
  • Hyper Shred (виробник BSN);
  • Liporedux (виробник SAN).

Сумісність і безпека жироспалювачів


Термодженерики мають синергетичну дію і у більшій своїй частині містять наступні компоненти, повністю сумісні між собою. До їх складу можуть входити сечогінні засоби (діуретики), стимулятори щитовидної залози і інші складові. Застосовуючи спільно з термодженериками L -карнітин, можна захистити серце і содинну систему від перевантаження, понизити руйнування м'язової тканини.

Додавання блокаторів жирів і вуглеводів можна робити без побоювання для здоров'я. Також для захисту серця і судин можна використовувати жирні кислоти Омега-3. Спільне застосування Омега-3 жирних кислот, термогенериков, L -карнітина, блокаторів жирів і вуглеводів має хороший захисний ефект.

Блокаторам кортизолу властиво взаємодіяти тільки з кортизолом, тому вони не впливають на обмін речовин, і процеси викликані іншими жироспалювальними засобами. Також вони можуть гальмувати руйнування м'язової тканини, викликане застосуванням термогенериків.

Підсумки. Сумісність практично усіх спалювачів жиру робить можливим їх комплексне використання. Кожен з жироспалювальних препаратів має окрему сферу своєї дії і, у свою чергу, допомагає понизити побічний ефект, викликаний іншим препаратом.

Застосування усіх фармакологічних засобів має бути погоджене з фахівцями. Поєднання однотипних жироспалювачів може завдати шкоди здоров'ю. Безрозсуднє застосування і невірно підібрані комбінації препаратів у кращому разі виявляться малоефективними, в гіршому - шкідливими. Тому обов'язково проконсультуйтеся у фахівця.


Додаткові види спортивного харчування


Використання жироспалювальних препаратів передбачає строгу дієту. Формування м'язового рельєфу проходить на тлі дефіциту багатьох корисних речовин. Це призводить не лише до втрати маси, але і до погіршення стану шкіри. Іноді зміна режиму харчування і прийом жироспалювачів може спровокувати виникнення захворювань. Для того, щоб уникнути подібних негативних явищ, під час циклу прийому препаратів необхідно серйозно віднестися до питань харчування.

Прийом амінокислот запобіжить руйнуванню м'язових тканин під час дієти. Щоб організм не відчував недоліку будівельного матеріалу при синтезі важливих білків слід приймати протеїни, амінокислотні комплекси або BCAA. Використання повільних протеїнів буде доцільнішим. Вони не перешкоджають спалюванню жиру і не стають причиною інсулінового піку, при цьому повільні протеїни живлять м'язи і перешкоджають їх руйнуванню.

Спортивна жорстка дієта обмежує надходження в організм мікроелементів і вітамінів, тому завжди виникає необхідність прийому додаткових мінеральних і вітамінних комплексів. Якщо цього не робити, виникає ризик гіповітамінозу, порушення обміну речовин, шкірних і інших захворювань. Гіповітаміноз також знижує ефективність спортивних тренувань.

Венозне промальовування і рельєфність м'язів збільшується за допомогою прекурсора NO. Застосування спортивного харчування з аргініном сприяє підвищенню інтенсивності тренувань за рахунок збільшення сили, яку дає цей препарат. Прекурсор NO хороший в пампінгу, він також прискорює спалювання жирів.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації