СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯкі спортивні добавки приймати чоловікам після 40


Які спортивні добавки приймати чоловікам після 40? – дуже популярне питання в певній віковій групі. Настає час, коли шалена молодість проходить, і людина чітко розрізняє розташування внутрішніх органів не за підручником анатомії, а за больовими відчуттями. З урахуванням того, що кожен спортсмен піддає тіло додатковим навантаженням, значить він повинен додатково постачати організм спеціальним додатковим харчуванням, яке допомагає відновлюватися і відчувати себе добре.

які спортивні добавки приймати чоловікам після 40

Увага! Ми не пропонуємо приймати шкідливі і заборонені компоненти в будь-яких їх модифікаціях. Ми тільки за здоровий спосіб життя. Наші рекомендації засновані на принципах безпеки, індивідуальних особливостей організму і повного дотримання інструкції в частині дозування.

Важливість застосування добавок з певного віку обумовлена:


- необхідністю більшого часу на відновні процеси, чого у активних людей часом не вистачає;

- зниженням вироблення деяких компонентів, що впливають на процеси в організмі;

- можливим незбалансованим харчуванням;

- переходом на новий якісний рівень занять, коли власних резервів не вистачає.


Почнемо з Silk Amino Acids від BPI. Це амінокислоти. Будучи складовими частинами білкових структур, амінокислоти входять до складу практично всіх складових людського тіла. Таким чином без їх достатньої кількості неможливе повноцінне формування м'язового каркаса. Кісткові і хрящові тканини при дефіциті певних амінокислот починають втрачати свою міцність, що недозволено для людини, що використовує підвищене навантаження. Без білків не можуть добре себе почувати внутрішні органи, порушується нормальний перебіг хімічних реакцій. З урахуванням безлічі амінокислот підхід до їх вживання має бути індивідуальним. Тут краще порадитися з фахівцем.

Добавка Novex Biotech TestroVax призначена для допомоги організму виробити власний тестостерон. Всі знають, що цей гормон дуже важливий для чоловіка щоб саме бути чоловіком. З віком вироблення гормону знижується. Зазвичай це настає період 35-40 років. Для спортсменів така ситуація неприпустима, тому споживання бустера тестостерону покликане вирішити дану проблему.

Добавка Animal Flex має в своєму складі глюкозамін і ходроітин. Вони допомагають відновлюватися хрящовій тканині. При системному піднятті тягарів суглобові сумки піддаються значному навантаженню. Хрящі системно труться один об одного, підвищуючи знос і збільшуючи ймовірність травми. Якщо у спортсмена до цього діагностований остеоартрит, добавка допоможе зняти больовий синдром.

Знаючи, які спортивні добавки приймати чоловікам після 40, придивіться до ціни. З урахуванням іноземного виробництва вони не будуть дешевими. Занадто низька ціна відразу ж повинна насторожити! Ще раз повторимо азбучну істину про купівлю подібних препаратів тільки в спеціалізованих магазинах і у перевірених дилерів.

Не забувайте про режим сну. Підвищене фізичне навантаження вимагає 8-10 годин безперервного нічного відпочинку. Це обов'язкова умова для відновлювального процесу, до того ж йде профілактика накопичення втоми. При накопиченій втомі висока ймовірність травм, а пригнічений моральний і фізичний стан заважає добиватися результатів в тренувальному процесі.

Бажаємо вам здоров'я, спортивних досягнень і гарного настрою!

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації