СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ5 добавок для відмінних спортивних результатів


Здоров'я та фітнес це не пункт призначення. Це спосіб життя і задоволення. Незалежно від вашого досвіду або ваших цілей у фітнесі, добавки є необхідною частиною забезпечення вашого організму всіма необхідними речовини для нормального функціонування. Їжа, природно, є основним джерелом поживних речовин для організму, але не завжди цього є достатньо, добавки кращий метод отримання додаткових поживних речовин для вашого організму. Для більшості з нас, час має суттєве значення і пропуск прийомів їжі стає частиною життя.

5 добавок для відмінних спортивних результатів

У нашому сучасному світі, ви виснажуєтесь не тільки в тренажерному залі, але й у себе на роботі, а це значить, ваше тіло потребує більшої кількості поживних речовин і додаткових джерелах енергії. Ось п'ять типів добавок, які повинні бути на вашій полиці, щоб максимізувати вигоди від тренування і заповнити нестачу протягом дня.


1. Білок


Це не має значення, якщо ви тільки почали минулого тижня ходити в тренажерний зал, або ви робили це протягом багатьох років, якщо ви займаєтеся спортом, вам потрібен білок. Велика білкова добавка містить амінокислотний профіль, який має важливе значення для відновлення м'язів і збільшення сили. Є багато типів білків, які можуть доповнювати будь-яку дієту. Стандарт це сироватковий протеїн, але якщо у вас алергія на молочні продукти, то веганські суміш рослинного білка є теж ефективними.


2. Креатин


Як і білок, креатин має важливе значення для витривалості і відновлення. Ваше тіло може виробити тільки один грам креатину сам по собі, так чому б не протягнути своєму організму руку допомоги? Крім того, як і білок, було доведено, знову і знову, що креатин є також ефективним. Це вже не тенденція. Це стандарт для тих, хто серйозно має намір рухатися до своєї мети і підвищити свій фізичний рівень.


3. Полівітамінний комплекс


Не варто використовувати звичайні мульти-вітаміни, що для розв'язання конкретно цієї задачі, а саме, підвищення сили, витривалості і отримання хороших спортивних результатів, не зовсім підходять. Варто звернути свою увагу на рідкі полівітамінні добавки, які засвоюються за короткий час, даючи вам природні поживні речовини при більш низькій вартості. Так, це буде дорожче, ніж ваш типовий мульти-вітамінний комплекс, але результати того варті.


4. Природні добавки перед тренуванням


Природні добавки перед тренуванням це не яскраві барвисті порошки, що мають приємний смак і невідомий ефект. Все, що приймається до тренування, підвищує продуктивність - вважається добавкою перед тренуванням. Якщо вам потрібні додаткові переваги на тренуванні, спробуйте знайти природні методи. Женьшень, хлорела, спіруліна, мед, яблучний оцет або кава, ось приклади натуральних засобів для підвищення рівнів енергії. І вони не тільки природні і нешкідливі, але вони також поліпшать ваш загальний стан здоров'я. Якщо ви збираєтеся використовувати каву, не захоплюйтеся цукром, вершками і т. д.


5. Супер їжа


Як і все, що було перераховано до цих пір, супер продукти не тільки корисні для тренувань, але і для загального стану здоров'я. Вони допомагають з відновленням після тренування, але вони також регулюють травлення, руйнують вільні радикали, покращують шкіру, зменшують втому і підвищують імунітет. Супер продукти включають в себе мед, яблучний оцет, синьо-зелені водорості, пирій і какао.

Добавки не обмежуються тими, які були перераховані вище. Тим не менш, за свої гроші, ці п'ять дадуть вам максимальну віддачу від витрачених коштів. Пам'ятайте, що істинне харчування починається на кухні, а не в пляшці.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації