СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСпортивне харчування для сушіння тіла


Бодібілдери перші ввели таке поняття як сушка тіла. Так що ж ховається за цим поняттям? Це поступове позбавлення (спалювання) підшкірного жирового прошарку для виявлення рельєфу м'язової тканини. На сьогоднішній час цьому напрямку віддано дуже багато уваги, і вже створюється якийсь культ, хоча цей процес сам по собі дуже тривалий і складний.

Сушіння складається з кількох аспектів, таких як правильне харчування, спеціальні фізичні навантаження, а також спеціальне спортивне харчування для сушіння. Звичайно, останнє не обов'язково, але повірте, з цим ви зможете в рази збільшити швидкість сушіння.


Перше — це правильна дієта.


спортивне харчування для сушіння тіла

Найголовніше — ніяких голодних днів, досить чітко контролювати надходження калорій в організм, їх має бути трохи менше, ніж буде витрачати наш організм, і тоді він почне споживати власні запаси (жир).

Самостійного складання дієти вам краще уникнути і знайти в Інтернеті повні плани дієти, розписані на кілька тижнів.


Друге — це фізичні навантаження.


Вам буде потрібна спеціальна програма, яка спрямована не на розвиток маси, а на спалювання жиру: велика кількість підходів з малими вагами і тривалі аеробні навантаження.


Третє — це спортивне харчування для сушіння.


Досить бажано використовувати для сушіння термогенетики, вони допоможуть розігнати ваш організм і значно прискорити обмін речовин.

Жироспалювачі на сушінні надають велику допомогу. Мало не половина спортивного харчування припадає саме на ці препарати, а це, я думаю, хороший показник того, що вони дійсно допомагають. Спортивне харчування для сушіння також дає вам силу і витривалість, що благотворно впливає на тренування, адже ви зможете зробити ще більшу кількість підходів. Крім того, часто в них знаходяться додаткові компоненти, які можуть зменшити відчуття голоду, що у свою чергу допоможе вам при жорсткій дієті.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації