СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВажливість передтренувальних комплексів для бодібілдера


Почнемо з того що передтренувальні комплекси з'явилися не так вже й давно. Це різновид спортивного харчування, що застосовується не тільки в бодібілдингу, але і в багатьох інших видах спорту, особливо користується попитом серед бойових мистецтв. Передтренувальні комплекси містять ряд компонентів, які покращують ментальний настрій і чутливість м'язів до фізичних навантажень, сприяють відновленню та знімають після тренувальну втому, а так само збільшують силові показники і м'язову масу.


Що в них чарівного?


важливість передтренувальних комплексів для бодібілдера

У складі передтренувальних комплексів Ви помітите наявність креатину який сприяє збільшенню силових показників, а враховуючи наявність безліч транспортних систем в передтренувальних комплексах, креатин засвоюється краще, ніж вживати його окремо. Так само міститься амінокислота аргінін яка збільшує приплив крові в м'язи за рахунок чого накачування і харчування стає значно краще.

Ні в кого не виникне сумнівів, що в передтренувальних комплексах явно присутні якісь стимулятори. Так, так і є, як правило два це кофеїн і таурин. Без них не буде підвищеної працездатності. І завершує основний склад передтренувальних комплексів так само не маловажна амінокислота бета-аланін. Вона виступає в ролі антиоксиданту м'язових волокон і є відновником.

Безліч фірм спортивного харчування придумують свої секретні формули, які намагаються не афішувати навіть на зворотному боці упаковки того чи іншого передтренувального комплексу. Але Ви вже знаєте який його основний склад.


Як і коли приймати?


Найчастіше виробники рекомендують вжити одну мірну ложку за 30-40 хвилин до початку тренування. Поза тренувальні дні можна спожити одну або половину мірної ложки наприклад, вранці перед роботою, але не слід перевищувати, вказані на упаковці, норми. Передтренувальні комплекси жирних кислот цим і унікальні, що в самий необхідний момент, маючи під рукою хоча б одну порцію, Ви зможете підвищити розумову концентрацію і загальний тонус організму.


Як переконатися в ефективності?


Якщо запитати будь-кого, хто пробував передтренувальний комплекс, кожен Вам скаже: «Так, це працює!» Але у кожної людини сприйняття однієї і тієї ж фірми зовсім різне. Різні люди – різні шлунки. У когось може бути непереносимість того чи іншого компонента, наприклад у вигляді червоних плям на шкірі від великої кількості бета-аланіну, адже для когось цей комплекс є найкращим так, як його організм позитивно сприйняв і засвоїв всі інгредієнти без яких-небудь наслідків.

Стандартний прояв дії передтренувального комплексу це легке поколювання шкіри через невелику кількість часу після вживання. Як Ви вже зрозуміли, цей продукт дуже індивідуальний, але будьте впевнені, що кожен знайде саме свій улюблений передтренувальний комплекс.


Рекомендується:


Проконсультуватися з фахівцем, вживати передтренувальний комплекс згідно інструкції, не перевищувати рекомендовану дозу, вживати багато води під час прийому препарату.


Не рекомендується!


Вживати передтренувальний комплекс особам молодше 18 років, вагітним і годуючим груддю, людям, котрі перенесли інфаркт міокарда.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації