СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо з спортивного харчування варто приймати при сушінні


Величезна кількість різного спортивного харчування стоїть на полицях, і коли настає час сушіння, то буває непросто правильно визначитися з тим, що варто приймати, а що не бажано. У цій статті ми трохи розповімо вам про деякі спортивні добавки, і про те, чи потрібні вони при сушінні.

Гейнер — це спеціальна суміш білків і вуглеводів з добавками жирів, також туди можуть додати різноманітні вітаміни та інші елементи. Його головна мета — це маса, тому якщо ви людина з худорлявою статурою, який хоче набрати м'язову масу, то даний продукт вам необхідний. Однак, якщо ви схильні до повноти, то забудьте про нього і використовуйте тільки протеїнові суміші. Гейнер при сушінні категорично протипоказаний, оскільки набирається маса разом з жиром. Тим більше в ньому дуже багато підсолоджувачів, цукру, консервантів, і це все не йде на користь вашому організму.

ВСАА — це складні амінокислоти, які незамінні при спортивних навантаженнях. Вони допомагають зростанню м'язової тканини і беруть активну участь при їх регенерації після тренувань, адже будь-які силові види спорту пов'язані з мікро-травмами м'язів. Ось тому їх радять буквально повсюдно, і якщо ви ще не впевнені, чи варто приймати БЦАА при сушінні, то без сумнівів можете це робити.


Як приймати ВСАА при сушінні?


Зазвичай найбільш сильний ефект досягається при прийомі перед тренуванням або одразу після нього, можна також пити їх і під час самого тренування. Краще всього приймати в рідкій формі, додавши трохи цукру. ВСАА під час сушіння, крім вищеописаного, можна приймати і просто між прийомами їжі для зниження апетиту і катаболізму.


Чи варто приймати Л-карнітин для сушіння


L-Карнітин — це ще одна амінокислота, яка використовується для зниження ваги, а також вона дає витривалість і енергію. Якщо просто, то приймаючи Л-карнітин на сушінні, ви використовуєте свої жирові відкладення енергії для витривалості м'язів. Він чудово підходить для сушіння і для додання рельєфу.


Казеїн на сушці


Казеїн — це один з різновидів протеїну. Для набору маси він не дуже підходить. Його головна особливість в тому, що він перешкоджає розпаду м'язів, а це буде вкрай важливо при сушінні. Ще він допомагає в спалюванні жиру в зв'язці з дієтою, а якщо додати ще й тренування, то ефект буде відмінним, саме тому приймати казеїн на сушінні вкрай рекомендується.

Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації