СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк приймати білково-вуглеводне спортивне харчування?


Ефективним прийом спортивних добавок буде тільки в тому випадку, якщо розпланувати їх прийом правильно. Незалежно від того, буде в цей день тренування чи ні, перший прийом гейнера бажано запланувати відразу після пробудження, тобто вранці. Під час сну організм відчував голод, який потрібно якомога швидше задовольнити легкозасвоюваними вуглеводами і швидкими білками.

Підшукуючи, де купити гейнер у Львові, потрібно знайти суміші саме з таким складом. Руйнування м'язової тканини, тобто катаболічні процеси в організмі, такі комплекси зупиняють практично моментально.

як приймати білково-вуглеводне спортивне харчування

Приймати гейнер в наступний раз потрібно через двадцять хвилин після закінчення тренування. У вуглеводах потребує організм в цей період дуже сильно, так як на тренуванні він витрачає багато глікогену, запаси якого потрібно заповнювати. Щоб зробити це максимально швидко, можна дізнатися, де купити гейнер в Ярославлі і придбати такі комплекси. Подальший ріст і відновлення м'язів будуть йти тим краще, чим швидше і якісно будуть заповнені витрати вуглеводів.

Друга порція в дні, коли тренувань немає, повинна припадати на день. Бажано вибирати час, коли зазвичай відбуваються заняття. Додаткові калорії, які дасть гейнер, підуть також на відновлення і підтримання нормального функціонування організму. Двох порцій, як правило, цілком достатньо. Можна додати додатковий прийом гейнера тільки в тому випадку, якщо звичайної їжі вживається мало. Між основними прийомами їжі гейнер дасть калорії, без яких ріст маси неможливий. Отже, в дні тренувань гейнер потрібно приймати відразу після пробудження і через двадцять хвилин після тренування. Між основними прийомами їжі можна додати додатково одну-дві порції. Якщо тренування нема, перший прийом гейнера також повинен припадати на ранок. Другий потрібно планувати на час, коли в інші дні проходить тренування.

Гейнери відмінно поєднуються з багатьма різновидами спортивного харчування. Їх можна при необхідності доповнювати глютаміном, амінокислотами, чистим протеїном, креатином і тому подібним.

Всі гейнери можна умовно поділити на дві великі групи. У першій міститься велика кількість білка, а в другій вуглеводів. Перші рекомендуються до прийому схильним до повноти людям, оскільки великий вміст вуглеводів в суміші може посилити проблему із зайвими кілограмами. Високо вуглеводні суміші потрібні для людей, які масу, навпаки, набирають дуже важко. Простимулювати ріст можна тільки великою кількістю вуглеводів, що дає велику кількість калорій.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації