СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСон і бодібілдінг


Здоровий повноцінний сон і бодібілдінг є однією з невід'ємних складових успішного розвитку спортсмена. Під час здорового, нормального сну відбувається розслаблення усіх м'язів людського тіла, синтез поживних речовин, а так само ріст і відновлення клітин організму атлета. Доросла здорова людина повинна спати в добу не менше 8 годин.

Тривалість же сну культуриста, внаслідок того, що тренування по культуризму є самі по собі дуже трудомісткими, віднімають багато сил, повинна складати не менше 8-9 годин на добу. Окрім цього, під час циклу інтенсивних тренувань, бодібілдеру потрібний щоденний сон днем хоча б 1-2 годин. Недостача сну - це перший крок до перетренованості. Якщо ви доведете свій організм до стану перетренування, то ні про які повноцінні тренування і мови бути не може, зважаючи на як фізичну, так і повну психологічну втому організму культуриста.

cон і бодібілдінг

Навіть у тому випадку, якщо ви регулярно недосипаєте, але вам все одно здається, що ваше самопочуття і ваш організм ніяк не страждає від цього, врешті-решт, втома і недосипання накопичаться у вашому організмі і це дуже негативно відіб'ється на ваших успіхах в заняттях в залі.

Якщо ви постійно недосипаєте, ваш організм, врешті-решт, перестане справлятися з постійними навантаженнями, яким він піддається в процесі тренувань, у результаті про прогрес у бодібілдінгу ви можете забути до тих пір, поки повністю не відновите працездатність вашого організму. Якщо ви станете регулярно і досить спати, прокидатися вранці самостійно, без будильника, з ранку будете себе почувати свіжим і відпочившим, а не втомленим і розбитим, то поступово, через тижні, а то і місяці повноцінних тренувань і нормального відпочинку ваші успіхи в атлетичному залі стануть помітнішими. Для досягнення прогресу при заняттях культуризмом дуже важливо, щоб бодібілдер щодня почував себе таким, що повністю відпочив і відновився.

Тільки в цьому випадку ви зможете проводити тренування з повноцінним навантаженням, ваші тренувальні цикли збільшаться, і ви не витрачатимете свої сили і енергію даремно. Для створення нормальних передумов для постійного і повноцінного м'язового росту, краще по спати більше, ніж не до спати. Постарайтеся лягати спати по раніше, причому обов'язково приблизно в один і той же час, для того, щоб настроїти ваш внутрішній "будильник". Постарайтеся вставати не дуже рано. Добитися цього досить просто.

Не треба засиджуватися вечорами біля телевізора чи компютера, не затримуйтеся з друзями допізна, і ви завжди прокидатиметеся самі. Звичайно, у кожної людини бувають часи, коли нормально виспатися ніяк не вдається. Потерпіть деякий час, а коли умови вашого життя стануть стабільними, тоді вже відсипайтесь, як слід. І це відразу позитивно вплине на ваші успіхи у бодібілдінгу. Особливо постарайтеся знайти зайвий час для сну, коли тренувальний цикл ваших навантажень досягне максимуму.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації